Přejít k hlavnímu obsahu

Karmický dluh z minulých životů způsobuje finanční potíže, nešťastnou lásku nebo strach. Spočítejte si ten svůj

Info ikona
Karmický dluh

Určitě už jste někdy slyšeli o karmě s tím, že každý nakonec dostane to, co si zaslouží. Pokud někdo koná dobro, vrátí se mu to. Pokud kolem sebe rozsévá zlo, vrátí se mu také. Karma však prý přesahuje životy a v současném životě tak můžete být trestáni za něco, co jste udělali v životě minulém. Spočítejte si, zda nemáte karmický dluh a zkuste podniknout kroky k jeho splacení.

Nejoblíbenější dívčí jména a jejich numerologický význam: Jaký osud jste vybrali svému dítěti?

svetzeny.cz

Jaké jsou příznaky karmického dluhu?

Dobro za dobro, zlo za zlo. Tak má fungovat karma. Jenže podle všeho karma přesahuje životy, a tak se může stát, že jste trestáni za něco špatného, co jste učinili v minulém životě. Příznakem karmického dluhu jsou například nevysvětlitelné fobie a strachy z vody, ohně, autoritám atp. Dalším příznakem může být navracení se k toxickým vztahům nebo situacím, o kterých víte, že vám škodí, ale stejně se do nich dostáváte znovu a znovu. Někdy může jít o závislosti nebo třeba dluhy. Pokud chcete mít jistotu, spočítejte si, zda máte číslo karmického dluhu.

Barvy mají vliv na vaši osobnost: Otestujte se a poznejte, jací doopravdy jste

svetzeny.cz

Info ikona
Karma

Výpočet karmického dluhu

Čísla karmického dluhu jsou 13, 14, 16 a 19. Spočtěte si základní čísla a zjistěte, zda některá z nich neodpovídají číslům karmického dluhu. Osobnostní číslo se vypočítá sečtením dne a měsíce vašeho narození. Pokud jste se narodili 14. srpna, počítali byste své číslo: 8+1+4=13, 1+3=4. Vaše osobnostní číslo by tedy bylo 4, ale v kořenovém číslu se nachází karmický dluh č. 13. Číslo životní cesty zase vypočtete, pokud sečtěte svá čísla data narození, tentokrát však včetně roku narození. Pokud jste se narodili 14. srpna roku 2001, budete počítat 1+4+8+2+0+0+1=16, 1+6=7. Číslo vaší životní cesty bude 7, ale v kořenovém čísle se nachází karmický dluh č. 16. Číslo data narození je velmi prosté. Pokud jste se narodili 13. dne v měsíci, číslo vašeho karmického dluhu bude 13.

Isaac Newton spočítal, že konec světa nastane v tomto století: Vycházel přitom z Bible

svetzeny.cz

Info ikona
Karma

Co znamenají jednotlivá čísla karmického dluhu?

13 – Pokud máte číslo karmického dluhu 13, nejspíš jste byli v minulém životě sobečtí a líní. Možná také často obviňujete ostatní a nepřebíráte odpovědnost za své jednání. Karmu vyvážíte jednoduše tím, že se odpovědnosti naučíte a ovládnete svoji tvrdohlavost.

14 – Pokud je číslo vašeho karmického dluhu 14, nejspíš někdo v minulém životě využíval vaší shovívavosti nebo naopak vy jeho. Nyní se můžete potýkat s nedostatkem sebekontroly, přílišnou tolerancí vůči druhým nebo problémy se závazky. Karmu vyrovnáte tím, že zapracujete na své kázni a posílíte se odolností vůči druhým lidem.

16 – Číslo karmického dluhu 16 je nejobtížnější překonat. Je totiž symbolem velmi silného ega v minulém životě a problémů ve vztazích. Možná máte za sebou řadu neúspěšných vztahů a potíže s navázáním kontaktu s ostatními. Karmu vyvážíte svojí ohleduplností a dojmem na ostatní.

19 – Číslo karmického dluhu 19 označuje někoho, kdo v minulém životě neváhal zneužít svoji moc a působil druhým utrpení. Možná i v současném životě jste manipulativní, sobečtí a narcističtí. Abyste vyrovnali tento karmický dluh, musí se péče o druhé stát vaší hlavní prioritou ve vašem životě.

Zdroj článku