Přejít k hlavnímu obsahu

Máte finanční potíže? Zkuste Den bez dluhů!

Máte finanční potíže? Zkuste Den bez dluhů!

Menší či větší dluhy má v dnešní době prakticky každý – ať už jde o rozumné úvěry či hypotéky, nebo o nedomyšlené a riskantní půjčky. Kdo si neví rady, může využít unikátní akce.

Celkově dluží čeští občané jenom bankám tolik, že na každého z nás v průměru připadá více než 100 000 Kč. Kromě toho však existuje nejméně stejně velká míra dluhů u dalších institucí, nemluvě o lichvářských firmách. Takzvaný osobní bankrot schválí soudy každý měsíc více než tisícovce dlužníků. Jedna neuvážená půjčka či životní problém, který zabrání splácet, a dluhová spirála se rozjíždí… Právě proto, že se na ní „veze“ stále více lidí, vznikla akce Den bez dluhů.

O co jde? Pro každého, kdo má nějaký dotaz týkající se dluhů a možností, jak se s nimi vypořádat, bude 15. listopadu od 8 do 18 hodin fungovat bezplatná Horká linka. Na telefonním čísle 800 720 100 budou k dispozici odborníci, kteří vám zdarma poradí a doporučí nejvhodnější řešení.

Kromě toho lze využít také web www.nasedluhy.cz, kde najdete on-line kalkulačku, s jejíž pomocí se zorientujete ve svých možnostech splácení dluhů.

Foto: Depositphotos (1)