Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké jsou vaše stinné stránky znamení zvěrokruhu: Berani jsou tvrdohlaví, Panny sobecké a Střelci vás podrazí

Info ikona
Horoskop

Každý z nás má dobré i špatné vlastnosti a podle znamení zvěrokruhu se to lehce pozná. Ačkoli není vždy snadné slyšet nebo mluvit o méně pozitivních stránkách, jejich rozpoznání je nezbytné pro růst.

Jaká je vaše stinná stránka znamení zvěrokruhu? Pokud vás zajímá, jaké temné stránky skrývají jednotlivá znamení zvěrokruhu, čtěte dále.

Berani

Jsou v první řadě velmi nedočkaví, sobečtí a tvrdohlaví, když věci nejdou podle jejich představ nebo tak rychle, jak by chtěli, mohou projevit velmi špatnou náladu poháněnou hněvem a vztekem. Mají spoustu životních cílů, ale ne vždy dokáží dotáhnout věci do konce.

Býci

Mezi jejich stinné stránky patří především majetnictví, lenost, hněv a nestálost. Často mění své názory a nedokáží se rozhodnout. Neradi vystupují ze své komfortní zóny a nemají rádi ani velké změny, pokud jim nedáte praktický a pádný důvod, proč je to nutné, neudělají to.

Náročný červenec plný problémů čeká na tři znamení zvěrokruhu: Berani, máte smůlu

svetzeny.cz

Blíženci

Hlavní negativní stránky pro Blížence patří neupřímnost a pomlouvačnost. Jen tak se jim někdo nezavděčí. Mají problém vydržet na jednom místě a brzy je začnou rutinní věci nudit. Ostatní s nimi nedokáží držet krok a Blíženci je proto okamžitě zavrhnou.

Raci

Raci mají kontroverzní povahu a neradi zkoušejí nové věci. Není s nimi moc velká zábava a rychle mění svou náladu, když jim něco nevoní. Kritika je pro ně něco, co nezvládnou ustát a kvůli tomu se do sebe uzavřou. Jsou tak trochu plačtiví a mají sklony k sebelítosti.

Lvi

Tohle znamení je nejvíce zahleděné do sebe, potřebuje neustálý obdiv a chválu, když se tak nestane začnou trucovat nebo být agresivní. Nesnesou žádnou konkurenci a když jde do tuhého jdou i přes mrtvoly. Pokud prohrají, zasáhne to jejich ego silnou ránou.

Panny

Panny jsou velmi sobecké a mají sebe na prvním místě. Protože jim záleží na detailech, jsou také náchylní k úzkostem a mají tendenci přemýšlet o nejhorších scénářích. Není na ně moc spolehnutí, pokud se jim něco nechce nebo mají lepší plán, vykašlou se na vás.

Horoskop 2022: Nejlepší červenec čeká na tři znamení zvěrokruhu. Blíženci vyhrávají na plné čáře

svetzeny.cz

Váhy

U Váhy není asi žádným překvapením, že mezi slabé stránky patří častá nerozhodnost. Mají kvůli tomu sklon k pasivitě a lenosti, která se projevuje nejen v pracovní, ale i osobní sféře. Neradi zkouší nové věci a všechno jim prostě a jednoduše trvá, což jiní jedinci mohou nelibě nést.

Štíři

Pokud existuje nějaké znamení, které jen tak nezapomíná, tak je to právě Štír. Jsou velmi tvrdohlaví a svůj názor jen tak nezmění. Nepřiznají si nikdy svou chybu a nemají ani problém podrazit své přátele, když se jim zrovna něco nechce řešit.

Střelci

Střelci se bojí závazků a nejsou zrovna věrní partneři. Jsou velmi nepozorní, takže jim musíte neustále něco opakovat. Když se ale cítí nedoceněni nebo poníženi, není s nimi řeč. Nejsou ani moc pracovití, pokud je něco nebaví, tak to prostě nedělají.

Čínský horoskop na červenec: Odhalte, na koho čeká období štěstí, růstu a vývoje. Draci zbohatnou

svetzeny.cz

Kozorozi

Další rohaté a tvrdohlavé znamení, které má sklony k výbuchům zlosti. Když nejde něco podle jejich plánů dokáží běsnit celé hodiny. Nepouští si k tělu ostatní lidi a nejsou příliš upřímní. Tím ztrácí cenné kontakty a přátelství.

Vodnáři

Vodnáři se často chovají tak, že mají na všechno odpověď a vědí vše nejlépe, tím se stávají otravnými pro své okolí. Často mluví o svých plánech do budoucna, ale spíše se jen chvástají před ostatními a chtějí, aby jim lidé záviděli.

Ryby

Ryby jsou nejvíce přecitlivělé znamení z celého zvěrokruhu. Všechno si berou osobně, nedokáží si přiznat vlastní chybu a uzavírají se do své ulity lítosti. Mají sklony k různým závislostem a doslova visí na svém partnerovi.

Zdroj: astrology, bustle, zodiac