Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké jsou vaše stinné stránky znamení zvěrokruhu: Berani jsou tvrdohlaví, Panny sobecké a Střelci vás podrazí

Každý z nás má dobré i špatné vlastnosti a podle znamení zvěrokruhu se to lehce pozná. Ačkoli není vždy snadné slyšet nebo mluvit o méně pozitivních stránkách, jejich rozpoznání je nezbytné pro růst.

Jaká je vaše stinná stránka znamení zvěrokruhu? Pokud vás zajímá, jaké temné stránky skrývají jednotlivá znamení zvěrokruhu, čtěte dále.

Berani

Jsou v první řadě velmi nedočkaví, sobečtí a tvrdohlaví, když věci nejdou podle jejich představ nebo tak rychle, jak by chtěli, mohou projevit velmi špatnou náladu poháněnou hněvem a vztekem. Mají spoustu životních cílů, ale ne vždy dokáží dotáhnout věci do konce.

Býci

Mezi jejich stinné stránky patří především majetnictví, lenost, hněv a nestálost. Často mění své názory a nedokáží se rozhodnout. Neradi vystupují ze své komfortní zóny a nemají rádi ani velké změny, pokud jim nedáte praktický a pádný důvod, proč je to nutné, neudělají to.

Mohlo by se vám líbit

Náročný červenec plný problémů čeká na tři znamení zvěrokruhu: Berani, máte smůlu

V létě téměř všechno znamení vlastně poukazují na štěstí v lásce a prázdninovou náladu. Tři znamení zvěrokruhu však podle horoskopu nebudou mít v roce 2022 lehký červenec. Která to jsou?
svetzeny.cz

Blíženci

Hlavní negativní stránky pro Blížence patří neupřímnost a pomlouvačnost. Jen tak se jim někdo nezavděčí. Mají problém vydržet na jednom místě a brzy je začnou rutinní věci nudit. Ostatní s nimi nedokáží držet krok a Blíženci je proto okamžitě zavrhnou.

Raci

Raci mají kontroverzní povahu a neradi zkoušejí nové věci. Není s nimi moc velká zábava a rychle mění svou náladu, když jim něco nevoní. Kritika je pro ně něco, co nezvládnou ustát a kvůli tomu se do sebe uzavřou. Jsou tak trochu plačtiví a mají sklony k sebelítosti.

Lvi

Tohle znamení je nejvíce zahleděné do sebe, potřebuje neustálý obdiv a chválu, když se tak nestane začnou trucovat nebo být agresivní. Nesnesou žádnou konkurenci a když jde do tuhého jdou i přes mrtvoly. Pokud prohrají, zasáhne to jejich ego silnou ránou.

Panny

Panny jsou velmi sobecké a mají sebe na prvním místě. Protože jim záleží na detailech, jsou také náchylní k úzkostem a mají tendenci přemýšlet o nejhorších scénářích. Není na ně moc spolehnutí, pokud se jim něco nechce nebo mají lepší plán, vykašlou se na vás.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop 2022: Nejlepší červenec čeká na tři znamení zvěrokruhu. Blíženci vyhrávají na plné čáře

Letní měsíce s sebou vždy přinášejí velmi zvláštní energii. Na fenomenální červenec se podle horoskopu mohou těšit už tři znamení zvěrokruhu. Která to jsou? To se dozvíte v našem článku.
svetzeny.cz

Váhy

U Váhy není asi žádným překvapením, že mezi slabé stránky patří častá nerozhodnost. Mají kvůli tomu sklon k pasivitě a lenosti, která se projevuje nejen v pracovní, ale i osobní sféře. Neradi zkouší nové věci a všechno jim prostě a jednoduše trvá, což jiní jedinci mohou nelibě nést.

Štíři

Pokud existuje nějaké znamení, které jen tak nezapomíná, tak je to právě Štír. Jsou velmi tvrdohlaví a svůj názor jen tak nezmění. Nepřiznají si nikdy svou chybu a nemají ani problém podrazit své přátele, když se jim zrovna něco nechce řešit.

Střelci

Střelci se bojí závazků a nejsou zrovna věrní partneři. Jsou velmi nepozorní, takže jim musíte neustále něco opakovat. Když se ale cítí nedoceněni nebo poníženi, není s nimi řeč. Nejsou ani moc pracovití, pokud je něco nebaví, tak to prostě nedělají.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop na červenec: Odhalte, na koho čeká období štěstí, růstu a vývoje. Draci zbohatnou

Čínský horoskop odhalí, na koho čeká kariérní růst, koho čeká štěstí ve vztazích, nebo kdo bude muset zapracovat na svém duchovním životě. Pokud ještě nevíte, jaké jste znamení podle čínského horoskopu, je na čase to zjistit podle vašho roku narození a odhalit, co pro vás přináší předpověď na červenec.
svetzeny.cz

Kozorozi

Další rohaté a tvrdohlavé znamení, které má sklony k výbuchům zlosti. Když nejde něco podle jejich plánů dokáží běsnit celé hodiny. Nepouští si k tělu ostatní lidi a nejsou příliš upřímní. Tím ztrácí cenné kontakty a přátelství.

Vodnáři

Vodnáři se často chovají tak, že mají na všechno odpověď a vědí vše nejlépe, tím se stávají otravnými pro své okolí. Často mluví o svých plánech do budoucna, ale spíše se jen chvástají před ostatními a chtějí, aby jim lidé záviděli.

Ryby

Ryby jsou nejvíce přecitlivělé znamení z celého zvěrokruhu. Všechno si berou osobně, nedokáží si přiznat vlastní chybu a uzavírají se do své ulity lítosti. Mají sklony k různým závislostem a doslova visí na svém partnerovi.

Zdroj: astrology, bustle, zodiac