Přejít k hlavnímu obsahu

Jak váš minulý život ovlivňuje současný: Díky bráně do minulosti se můžete zbavit neplodnosti, toxických vztahů i depresí

Info ikona
Vesmír uvnitř ženské hlavy

Říká se, že život máme. jen jeden. Ale co když je to jinak? Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je tento váš současný život jeden jediný, který jste kdy prožili? Mnoho lidí věří na reinkarnaci, tím pádem i na to, že jejich duše putuje různými životy a v každém z nich má zvládnout nějaký úkol, který ji posunuje do vyšších vibrací.

Vaše duše si z minulého života odnáší vědomosti do toho dalšího

Dávno v minulosti jste narodili, prožili život a poté zemřeli, abyste se narodili do života nového – toho současného. Hlavní myšlenkou znovuzrození či reinkarnace je především to, že uvnitř každého člověka  je duše, která není závislá na tělu, ale může v různých tělesných schránkách prožít několik životních cyklů. V různých kulturách se tato myšlenka liší, ale můžeme se setkat například s myšlenkou karmického dluhu, kdy si duše nese z minulého života určitý dluh, který musí splatit v současném životě. Každá kultura může mít také jinou interpretaci duše jako takové.

Jak váš minulý život může ovlivnit váš současný?

Většina zastánců minulých životů se shodují na tom, že prožitky z minulých životů ovlivňují vaší osobnost, chování a mohou mít dokonce i fyzické projevy, jako jsou například zdravotní problémy, způsob chůze, gesta atd. Z minulých životů si také mohou lidé odnést fobie a vzorce chování, které nemohou v tomto současném životě nějak odůvodnit. Nevyřešené problémy z minulého života se zas v současném životě mohou prolnout do opakujících se toxických vztahů, neúspěšné kariéry či závislostí. Zkoumání souvislostí mezi životy se jmenuje regrese minulých životů, díky které můžete odhalit příčiny svých současných neúspěchů a efektivně zapracovat na jejich vyřešení. 

Svůj zážitek s regresní terapií popisuje pětřicetiletá Lenka. "Dlouhá léta jsem nemohla přijít do jiného stavu, běhala jsem po vyšetřeních, ale lékaři byli bezradní. Pak jsem se rozhodla zkusit alternativní směry a dozvěděla se o možnostech regresní terapie, která může najít příčiny problémů v minulých životech. Na takové terapii jsem pak zjistila že jsem kdysi zemřela při porodu dítěte. Než jsem vydechla naposledy, zapřisáhla jsem se, že už nikdy nebudu rodit. Tuto silnou myšlenku si moje duše vzápětí vzala s sebou do "světla" a přinesla si ji s sebou do mého současného života. Dnes jsem mámou dvou krásných a zdravých dětí, protože jsem odhalila příčinu neplodnosti ve svém hlubokém podvědomí."

Barva aury: Zjistěte, která je ta vaše a co o vás vypovídá

Aura obklopuje každou živou bytost na Zemi. Jde o jakýsi zářivý barevný obal složený z energie, která proudí kolem nás. Její barva napovídá o obecně o našem založení a charakterových rysech a předpokladech, ale vyjadřuje i naší momentální náladu, emoce a celkové rozpoložení.
svetzeny.cz

Regrese minulého života vám otevře bránu do minulých životů

Regrese minulých životů je v podstatě terapeutická technika, která se zaměřuje na zpřístupnění vzpomínek a zkušeností z minulých životů. Podstoupit ji můžete se zkušeným praktikem, ale pokusit se o ni můžete i sami. Regrese vyžaduje stav hlubokého ponoření do vlastní mysli a uvolnění, kterého můžete docílit především meditací. Tento stav vám umožní ponořit se hlouběji do vaší duše a odemknout dávno zapomenuté vzpomínky duše. Pokud se regrese vydaří, měli byste si vybavit i živé scény, emoce či detaily, které jste v tomto životě neprožili. Tento proces vám může pomoci s introspekcí a také odhalit a vyřešit problémy. Pokud se vám nepodaří bránu minulosti otevřít, nezoufejte a zkoušejte to znovu, nebo si nechte pomoc i zkušeným terapeutem, který vám ukáže, jak dosáhnout stavu hlubokého vnitřního klidu. Během vašeho snažení také více poznáte sami sebe.

Vaše současná duše se musí s minulostí vypořádat

Ať už žijete v souladu s vaším minulým životem, nebo žijete zcela odlišný život a vaše duše si odnesla z minulých životů karmický dluh, je třeba, abyste dovolili vaší duši se s minulostí vypořádat. Proveďte sebereflexi, zhodnoťte svoji minulost, vyrovnejte karmický dluh a především si odpusťte. Vnímejte vaši duši jako něco krásného a jedinečného, co můžete tvarovat současností, ačkoliv jí minulost dala tvar jiný. Využijte své chyby z minulého života k tomu, abyste se posunuli vpřed a poučili se. Naučte se překonávat svůj strach a snažte se o to, aby karma vašeho současného života převážila všechnu zlou karmu.

Spřízněná duše: Jak poznat, že se už brzy objeví ve vašem životě?

Cítili jste někdy, že máte vedle sebe spřízněnou duši? Nemusí to být nutně jen partner, ale třeba někdo jiný z rodiny nebo třeba kamarádka. Cítíte, že ten vztah je něčím jedinečný. I když jste někoho takového zatím nepotkali, dobrou zprávou je, že se tak může stát kdykoli. Každý totiž v životě svoji spřízněnou duši dříve či později potká. Jak poznat, že se tento okamžik blíží?
svetzeny.cz
Zdroj článku