Přejít k hlavnímu obsahu

Karmický dluh způsobuje závislosti i toxické vztahy. Zjistěte, zda ho máte

Info ikona
Karma

Karma není jen záležitostí vašeho současného života, ale provází vás i ze života minulého. Zjistěte, zda si nesete nějakou formu karmického dluhu, který ovlivňuje vaše rozhodnutí, vztahy a životní cesty. Karmický dluh vás může brzdit na vaší životní cestě, nebo vám způsobovat opakované potíže, přitom ho lze snadno splatit.

Jaké jsou znaky karmického dluhu:

Občas nedokážete vysvětlit své chování

Jedním z hlavních znaků, které vám mohou naznačit přítomnost karmického dluhu, je zdánlivě nevysvětlitelné chování. Můžete se najednou ocitnout v situacích, kdy jednáte a reagujete, tak že vám to připadá cizí. Tyto vzorce chování mohou být spojeny s minulými životy a vašimi dřívějšími zkušenostmi.

Máte občas iracionální strach či obavy

Karmický dluh může také způsobit, že budete mít obavy a úzkosti, které nemají jasnou příčinu v tomto životě. Tyto pocity mohou být spojeny s událostmi a zážitky z minulých životů, které se nějakým způsobem promítají do vašeho současného stavu. Pokud se například v současném životě bojíte vody, možná se jedná o následek prožitku ze života minulého.

Jste magnetem na potíže

Pokud se neustále dostáváte do konfliktů a problémů, kterým se přitom snažíte obloukem vyhýbat, může to být znamením karmického dluhu. Může to být známka toho, že je třeba vyřešit něco z minulosti.

Máte smůlu na toxické vztahy

Karmický dluh může ovlivnit také vaše vztahy. Toxické vztahy, které se opakují a které vás drží ve škodlivém cyklu, mohou být známkou toho, že máte karmický dluh, který je třeba vyřešit.

Spadli jste do závislosti a jiné pasti

Karmický dluh může také přispět k vytváření závislostí a dalších negativních vzorců chování, které vám brání ve vašem růstu a rozvoji.

Máte číslo karmického dluhu

Karmické číslo je jedinečným prvkem numerologie, který pomáhá pochopit naše minulé karmické dluhy a jak na ně reagovat v tomto životě. Je to způsob, jak lépe porozumět sobě samým a pracovat na svém osobním rozvoji.

Věci, které přináší do vašeho domova negativní energii: Raději je ihned vyhoďte

Některé věci mohou přinášet negativní energii do našich domovů. Alespoň podle feng-šuej, tradiční čínské filozofie, která zdůrazňuje význam harmonie a rovnováhy v prostředí kolem nás. Podle něj mohou určité věci v domácnosti přitahovat negativní, až mrtvou energii a ovlivňovat tak váš život. Přečtěte si, které věci byste měli raději ze svého domova odnést, nebo je rovnou vyhodit. Hlavní totiž je, abyste se doma cítili bezpečně a šťastně.
svetzeny.cz

Jak vypočítat karmické číslo z data narození

Spočítejte své základní osobnostní číslo, tak, že sečtete den a měsíc narození.  Například někdo narozený 6. července by počítal: 6+7=13. Ačkoliv byste pokračovali sčítáním, dokud nedostanete jednocifernou číslici, zde je kořenové číslo 13 – karmický dluh. Poté zjistěte číslo životní cesty, které vypočtete součtem dne, měsíce i roku narození. Například 6. července 1950: 6+7+1+9+5+0=28, 2+8=10, 1+0=1. V celém výpočtu se nenachází ani jednou číslo karmického dluhu. Pokud jste se narodili 13., 14., 16. nebo 17. den v měsíci, máte karmický dluh daného čísla.

Zjistěte, jaký je význam čísel karmického dluhu

Karmické číslo 13: Toto číslo je spojeno s leností a sobectvím v minulém životě. Lidé s tímto číslem by měli přestat obviňovat ostatní za činy, za které mají odpovědnost oni sami. Měli by také zapracovat na pozitivnějším myšlení a přestat být tvrdohlaví.

Karmické číslo 14: Číslo 14 značí zotročování a manipulaci druhých v minulém životě. Osoby s tímto číslem mohou mít v současném životě problémy se sebekontrolou a nechat si líbit příliš mnoho zlého. Je důležité rozvíjet sebekázeň a učit se stanovovat hranice.

Karmické číslo 16: Číslo 16 signalizuje egoistickou osobnost a problémy ve vztazích v minulém životě. Lidé s tímto číslem by měli pracovat na větší ohleduplnosti vůči druhým a zvážit, jak jejich egoismus ovlivňuje jejich vztahy.

Karmické číslo 19: Toto číslo značí minulé zneužívání moci a ubližování ostatním. Osoby s tímto číslem by měly v současném životě zapracovat na změně manipulativního chování a věnovat se pomoci druhým, například charitativní činností.

5 znamení, která budou mít v roce 2024 smůlu. Patří sem i to vaše?

Nový rok se blíží a s ním i nové zážitky a prožitky. Určitě vás zajímá, jaký bude příští rok? Bude ve znamení dobrých zpráv a dobrých událostí? Nebo vás naopak nečeká nic moc dobrého a budou se na vás řítit jen problémy? To je ve hvězdách. Astrologie umí předpovědět, jaký bude příští rok. Bude mít smůlu právě vaše znamení?
svetzeny.cz
Zdroj článku