Přejít k hlavnímu obsahu

Byli jste v minulém životě ženou nebo mužem? Vaše touhy a záliby vám mohou napovědět

Pokud věříte na minulé životy, pak také věříte v to, že vaše duše přetrvává dlouho poté, co vaše fyzická těla zemřou. Život, který nyní žijete, je jen jedním z mnoha dobrodružství, která v průběhu existence lidstva zažíváte. Vaše duše je krásná a posvátná věc, která je v samém počátku čistá a není definována žádným pohlavím. Přesto však může vstupovat do ženských i mužských těl. Jak poznáte, kým jste mohli v minulém životě být?

Mohlo by se vám líbit

Numerologie jména: Zjistěte, jaký osud vám zvolili rodiče. Jedničky patří mezi vůdce, pětky jdou přes mrtvoly

I když nám křestní jméno vybírají rodiče reprezentuje nás celý život. Představujeme se jím, oslovují nás tímto jménem. Málokdo ví, že každé jedno písmeno má svou vlastní vibraci, své vlastní číslo. Numerologie jména o vás může dost prozradit.
svetzeny.cz
Info ikona
Dívka

Nejdřív zjistěte, zda jste prožili minulý život

Jak vlastně poznáte, že jste v minulosti již nějaký život prožili? Pokud na reinkarnaci věříte, určitě jste již zaslechli, jak někteří lidé popisují duše jako mladé nebo staré. Čím více životů prožijete, tím starší vaše duše je. Stává se pak, že jste již v útlém věku velmi uvědomělí a lidé si k vám chodí pro radu. Existují však další příznaky toho, že jste prožili minulý život. Zde jsou nejčastější z nich:

  • Déjà Vu je pocit, že jste již někdy zažili nějakou konkrétní událost a nyní ji prožíváte naprosto stejně. Může jít o slova, pohyby, situace atp., u kterých máte zkrátka neodbytný pocit, že jste je právě udělali naprosto stejným způsobem, jako kdysi.
  • Neobvyklé vzpomínky jsou u lidí s minulými životy běžné. Máte zkrátka vědomosti, které jste během svého současného života nemohli nikde získat. Znáte věci, které byste neměli znát. Může jít totiž o vzpomínky z vašeho minulého života, které se často prolínají i do vašich snů.
  • Strach a fobie většinou vznikají z nějakého důvodu. Pokud se však například panicky bojíte vody, aniž byste k tomu měli nějaký relevantní důvod, může to být způsobeno traumatickým zážitkem spojeným s vodou v minulém životě.
  • Vášně a návyky provázejí každého člověka. Pokud jsou však vaše touhy nevysvětlitelné, například toužíte po návštěvě země, o které jste nikdy nic bližšího nevěděli, nebo děláte rutiny, které přišly samy od sebe, může jít o prolnutí minulého života.
  • Fyzická bolest a mateřská znaménka mohou ovlivňovat váš současný život. Lidé, kteří věří na reinkarnaci, spojují mateřská znaménka s jizvami z minulého života. Nevysvětlitelné bolesti zase mohou být spojeny s úrazem z minulého života.
Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 20. do 27. února: Beranům dochází trpělivost, Štíry čeká povýšení

Hvězdné postavení Slunce a Luny v kombinaci s direktivním Saturnem může přinést určité napěti v oblasti mezilidských vztahů obecně. Saturn totiž nastavuje hranice a diktuje a druhá planeta se pak cítí ovládána a pod tlakem. Promítne se tato konstelace právě do vašeho života? Přečtěte si náš horoskop, ať víte, s čím můžete počítat.
svetzeny.cz
Info ikona
Žena

Byli jste mužem nebo ženou?

Většina duchovních tradicí se domnívá, že pohlaví člověka v dalším životě závisí na karmických zásluhách a nedostatcích, které jste nashromáždili v minulém životě. Zaměřte se tedy na své současné chování a myšlenky a zkuste odhalit, jaké karmické faktory by mohly vést k vašemu současnému pohlaví.

O vašem pohlaví v minulém životě můžou leccos vypovědět i vaše současné zájmy a koníčky. Pokud vás například bez řádného vysvětlení baví vyloženě mužské záležitosti, mohli jste být v minulém životě mužem. Pokud naopak tíhnete k ženským zájmům a koníčkům, mohli jste být ženou. Napovědět může i vaše povaha. Například pokud jste žena, která má tvrdou povahu, nemáte příliš kladný vztah k nejmenším dětem, nebo máte k ostatním ženám ochranitelský pud, mohla jste být v minulém životě mužem. Pokud jste muž, kterému přijdou roztomilé i ty nejmenší děti, jste citlivý a vysoce empatický, mohl jste být v minulém životě ženou.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku