Přejít k hlavnímu obsahu

Ranní rutina: Dva kroky ke krásné pleti

Základem každodenního ranního rituálu je čištění a výživa pleti. Pokud se pro vás stane rutinou stejně jako dobrá káva nebo čaj, věřte, že si vaše tvář zachová zdravý a pěstěný vzhled i ve zralém věku.

1. KROK

Na začátek jednoduchá zpráva: řada žen se ráno nevěnuje svojí pleti stejně důkladně jako večer, spíše se zaměřují na make-up. Jenže pleť potřebuje důkladné čištění i ráno. Během spánku totiž intenzivně regeneruje a vylučuje kožní maz, který je zapotřebí také odstranit. Se správnou očistou vám pomohou micelární vody od L’Oréal Paris. Tvář zbaví přebytečného mazu, osvěží ji, zmatní a postupem času její kvalitu viditelně zlepší. Můžete vybírat z nabídky několika druhů podle typu pleti a způsobu využití.

2. KROK

Každý typ pleti potřebuje jiný druh péče a zásadní úlohu hraje také věk. Čím je pokožka starší, tím více ztrácí elasticitu, hydrataci a stává se sušší. Všechny tyto neduhy dokáže vyřešit omlazující pleťové sérum Revitalift Laser Renew od L’Oréal Paris. Pravidelným používáním proces stárnutí pleti zbrzdí a redukuje výskyt vrásek i bez zásahu estetického dermatologa. Obsažená látka Pro-Xylane cíleně podporuje obnovu kožních buněk, čímž navrací pleti hustotu a póry viditelně zmenšuje. Kyselina hyaluronová zase proniká do všech vrstev pleti, optimálně ji hydratuje a sjednocuje.

Pokud je vám 40 let a více, můžete zkusit další produkt z řady L’Oréal Paris – intenzivní denní krém Revitalift Laser X3. Kombinace aktivních látek Pro-Xylane, kyseliny hyaluronové a LHA vyhlazuje nejen vrásky, ale napomáhá pleti navrátit její pevnost, pružnost a sjednotit její tón.

Péči si zaslouží i oční okolí, jež potřebuje zvláště šetrné zacházení. K redukci vrásek a váčků pod očima ideálně slouží oční krém Revitalift Laser X3. Vedle účinných látek Pro-Xylane a kyseliny hyaluronové obsahuje navíc kofein, který v jemné pleti stimuluje mikrocirkulaci a oživuje ji. Produkt v podobě tekuté báze se navíc skvěle nanáší pomocí kovového aplikátoru.

Všechny tyto produkty se vzájemně jedinečně doplňují. S jejich pomocí je atraktivní mladistvá pleť na dosah každé ženě.