Přejít k hlavnímu obsahu

Stopněte bolest svalů. Víme, jak na to!

Může se zdát, že bolesti svalů, kloubů nebo páteře jsou problémem starších generací. Opak je ale pravdou. Patří mezi jedny z nejčastějších zdravotních problémů vůbec právě mezi mladšími ročníky. Týká se to i vás? Známe účinné řešení.

Existuje několik důvodů, proč vás může bolest potrápit. Možná vás napadme, že ve vašem těle není něco v pořádku. Můžeme vás uklidnit. V mnoha případech se jedná jen o následek námahy, na kterou tělo není zvyklé. Pro dnešní společnost je typický sedavý způsob života a málo pohybu. Nárazové aktivity pak pro tělo představují skutečně vysokou zátěž a tělo se přirozeně ozývá.

SOS řešení

Dlouhodobou bolest byste samozřejmě podceňovat neměli. Pakliže ale víte, že nás pobolívají svaly z včerejší projížďky na kole, můžete si snadno pomoci doma. Tedy aspoň za předpokladu, že budete mít vybavenou lékárničku produktem s okamžitým účinkem. Jedním z nich je například relaxační krém VAXICUM® od společnosti Wörwag Pharma. Obsahuje čtyři přírodní složky kafr a, éterické oleje z levandule, hřebíčku a rozmarýnu, které se využívají v léčitelství už celá staletí.

Prověřeno staletími

Kafr má výrazné analgetické a protizánětlivé účinky a v koncentraci od 2 až 11 % lokálně zmírňuje bolest. Voňavá levandule sa tradičně používá na zmírnění projevů psychického stresu a vyčerpání a taktéž působá jako analgetikum. Obdobně blahodárné účinky má i rozmarýn. Uvolňuje svaly a klouby a zlepšuje jejich pohyblivost. Hřebíček je známý pro své protizánětlivé účinky a taktéž schopnost tlumit bolest. Pokud vás tedy trápí bolest pohybového aparátu, krém VAXICUM® vás potíží rychle a účinně zbaví. Využít jej můžete nejen jako SOS řešení, ale také preventivně. Skvělá je například regenerační nebo relaxační masáž.

Koupíte v lékárnách. Více na www.vaxicum.cz