Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází magické datum 11. 11.: Výjimečný den plný energií, které vám mohou změnit život

Info ikona
magic

Mnoho dnů v kalendáři se označuje jako dny magické, nebo magická data. Mezi ně patří i 11. listopad. Víte však, co se za těmito čísly skrývá? Jaké znaky v těchto magických číslech lze vyčíst, na co se v tento den zaměři, a na co si dávat velký pozor?

11. listopad je dnem, kdy se protichůdné a zároveň vzájemně se podporující vibrace dostávají do roviny jejich společné hry. To z tohoto data udělá naprosto výjimečný den. Tento den můžeme také nazvat jako den velkých možností, výzev a varování.

Dnešní úplněk zasáhne nejvíce čtyři znmení zvěrokruhu: Býci, mějte se na pozoru

svetzeny.cz

Po celý listopad se tedy můžeme napojit na vyšší vibrace a s větší lehkostí přistupovat k božským sférám. Většího pokroku můžeme dosáhnout díky meditaci, pobytu v přírodě, psaní deníků a soustředění se na vděčnost a pokoru.

Datum 11.11. - Charakteristika čísel

Číslo 11 je spojeno s mocí, s jistou vnitřní silou. Ale zároveň nás toto datum upozorňuje na nejistotu, protože někdy může být problém tuto sílu zvládnout. Číslo 11 může vyvolávat přecitlivělost, někdy dokonce i deprese. Jedenáctka je také číslo spojené s vyššími sférami.

Tento den je předurčen k vnímání a přijímání zpráv od našich andělů, kteří nás chtějí nasměrovat na správnou cestu.

Ideální povolání podle horoskopu : Jaká práce je nejvhodnější pro vaše znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz

Číslo 11 a vztahy

Tématem čísla 11 jsou také vztahy, které jsou vnímané jako významná životní hodnota. V tomto datu lze najít poselství, které nás upozorní na to, že bychom se neměli ztrácet ve svých vztazích a přátelstvích a měli bychom si uvědomovat, kdo je pro nás důležitý a na kom nám opravdu záleží.

V tento den má totiž samotná jednička důležité místo. Pokud se na kalendáři objeví datum 11.11. numerologové nedoporučují v tento den dělat velká a životně důležitá rozhodnutí. Uzavřít v tento den manželství není vhodné. Manželství, která budou uzavřena, nebudou mít podle astrologů dlouhá trvání.

 

Strach ze závazku podle horoskopu: Jaká znamení se nejvíce bojí lásky

svetzeny.cz

Pozice čísla 1 v tomto magickém datu

Pokud se v tomto datu zaměříme na samotnou jedničku, tak ta nám vyjadřuje pozitivní způsob myšlení, vlastní originalitu, nezávislost a jedinečnost. A v negativní rovině je to spíše egoismus, bezohledné chování, zneužívání druhých a pocit osamělosti až zbabělost.

11. listopad je navíc považován za mimořádně silný den, ve kterém je vhodné otevřít vaše srdce a přijmout tak energii srdečního pole. Pokud se cítíte znechucení anebo znudění životem, stanovte si jasný cíl a požádejte své anděly, aby vám pomohli uvolnit všechny bloky, které již nejsou ve vaší mysli potřeba. Po celý den se snažte vědomě udržovat své srdce otevřené ve vibraci lásky, porozumění, odpuštění a soucitu, zejména vůči sobě!

Závěrem prozradíme, že podle numerologů je den, kdy datum ukazuje na 11.11., nešťastný pro jakékoli důležité rozhodnutí.

Shluk jedniček v datu je 22 

A ta je symbolem střetu až třesku. Lidé si budou v tento den špatně rozumět, směřovat budou dle své vnitřní karmy ke střetům. Hádky tím pádem nebudou ničím výjimečným. Nejlepší je se uchýlit někam do samoty a meditovat, případně relaxovat o samotě ve společnosti příjemné knihy.

Zdroj článku