Přejít k hlavnímu obsahu

Kterým ze 7 zvířat byste se chtěli stát? Vaše volba odhalí vnitřní sílu, kterou v sobě ukrýváte

Kdybyste měli možnost stát se některým ze zvířat, které by to bylo? Vyzkoušejte náš zábavný test a vyberte si jedno ze sedmi nabízených. Vaše volba prozradí, jaká vnitřní síla ve vás dříme – ochranitelský pud, magie, moudrost, vášeň či kreativita?

Kterým ze 7 zvířat byste se chtěli stát?

Představte si, že máte jedinečnou možnost transformovat se do jednoho ze sedmi zvířat, které vidíte na obrázku níže. Na výběr je medvěd, motýl, kočka, vrána, kůň, myška a delfín. Které z těchto zvířat by to bylo? Dobře si to promyslete, zvolit si lze pouze jedno z nich. Až budete mít vybráno, pokračujte na výklad. Vaše volba odhalí vnitřní sílu, kterou v sobě ukrýváte.

Info ikona
Zvířátka
Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď na 16.-18. října: Kdy vás podle kartářky nezklame intuice a ve který den se musíte stát tvůrcem svého osudu?

Kartářka Alice Cross vyložila karty na 16. až 18. října. Jak vypadá výhled na následující tři dny z hlediska tarotu? Alice Cross vám poradí, kdy musíte poslouchat svou intuici a který den je dobré být iniciativní a stát se tvůrcem svého osudu.
svetzeny.cz

Medvěd – síla ochrany

Pokud jste si zvolili medvěda, znamená to, že v sobě máte silně zakořeněný ochranitelský pud. Jste připraveni bránit svou rodinu, přátele a kohokoliv, kdo se ocitne v nouzi nebo se mu děje nějaká nespravedlnost. Nebojíte se konfrontace, dříme ve vás velká vnitřní síla. Je však také důležité umět se krotit a nejednat zbytečně impulzivně. Jste rodinný typ, statečný jedinec, který se rád o druhé postará.

Motýl – síla flexibility

Jestliže vás nejvíce zaujal krásně zbarvený motýl, tak je vaší vnitřní silou flexibilita a schopnost transformace. Umíte se přizpůsobit každé životní situaci, která nastane. Nestává se, že byste čekali se založenýma rukama a nemohli vymyslet řešení. Ze všech peripetií umíte ladně vybruslit. Motýli jsou také v mnoha kulturách považováni za posly, kteří nesou zprávy z onoho světa. Je možné, že jste obdařeni nadpřirozenými schopnostmi.

Kočka – síla čisté magie

Kočky byly již ve starověkém Egyptě považovány za magická stvoření – vtělení bohyně Bastet. Ve středověku pak byly spojovány s temnými silami. Pakliže jste si vybrali kočku, jste velmi vnímavý člověk, který může být obdařen šestým smyslem. Je možné, že máte věštecké sny, dar vidět budoucnost či jste velmi senzibilní a dokážete vycítit blížící se nebezpečí. Jste člověk se silnou intuicí, který je velmi samostatný a nezávislý.

Vrána – síla moudrosti

Vránu si vybrali ti, ve kterých dříme vnitřní síla moudrosti. Jste velmi inteligentní člověk, který už má za sebou hodně životních zkušeností. V životě je pro vás nejvyšší prioritou svoboda. Máte silně rozvinutou intuici, která je schopná vás varovat před blížícím se nebezpečím. Charakter osob i vyhodnocení situací zvládáte snadněji a rychleji než ostatní lidé. Nesnášíte pohled na bezpráví, vždy pomůžete slabším v nouzi.

Mohlo by se vám líbit

Červená nit osudu: Dle japonské legendy nás jednoho dne dá dohromady se spřízněnou duší. Objevte návod, který vám pomůže ji najít

Legenda praví, že existuje červená nit osudu, která nás má jednoho dne dát dohromady s naší spřízněnou duší. Zjistěte, co se o tomto fenoménu traduje v asijských bájích a objevte návod, který vám pomůže najít toho pravého či pravou.
svetzeny.cz

Kůň – síla vášně

Pokud jste si vybrali koně, znamená to, že jste velmi vášnivý člověk, a to nejen v milostném životě. Dovedete se nadchnout pro věci. To, s jakým zápalem pracujete, je obdivuhodné. V životě toužíte dělat to, co vás baví a láká vás dobrodružství všeho druhu. Díky cestování získáte cenné zkušenosti. Zároveň jste empatický a trpělivý člověk.

Myš – síla požehnání

Pokud jste si vybrali myš, v životě vás bude provázet štěstí. Jste požehnaní vyšší mocí. Myš byla prvním zvířetem, které reagovalo na Buddhovo volání a pro boha Slunce Apollona byla posvátným zvířetem. V životě se vám bude dařit díky tomu, že je vám vesmír nakloněn. Jste velmi vděčný člověk, který s pokorou přijme všechny dary, které obdrží.

Delfín – síla kreativity

Vybrali jste si delfína, hravé stvoření, které je zároveň velmi inteligentní. I vy máte tyto vlastnosti. Vaší největší předností je kreativita. Míváte skvělé nápady a vaše mysl neustále pracuje. Inspiraci dovedete najít i v maličkostech. Jste optimista, který rád komunikuje s lidmi a zároveň je to skvělý stratég a inteligent.

Zdroj: Magical Recipes Online

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla: Každé z nich má jiný význam, máte některé vepsaná ve jméně? V tom případě vám to přináší blahobyt, štěstí a ochranu

Každé z andělských čísel má svůj význam. Některá znamenají ochranu, jiná štěstí a blahobyt. Někteří lidé mají dokonce andělská čísla vepsaná ve jménu. Nejste jedni z nich? Zjistěte, zda tomu tak je a jaký význam má právě vaše andělské číslo.
svetzeny.cz