Přejít k hlavnímu obsahu

Finanční horoskop na květen: Vibrace jsou vesměs příznivé, Beran musí být opatrný s investicemi

Info ikona
Finanční horoskop

Venuše vstoupí do Berana 2. května a poté se 28. května přesune do Býka. Retrográdní Merkur začíná 10. května v Blížencích, kdy se zpět ponoří do Býka 22. května. Novoluní 30. května je pak ideálním dnem pro uskutečnění dávných snů. Podívejte se, co přináší finanční horoskop vašemu znamení.

Beran

Během 2. až 5. května vás čeká nečekaný výdaj. Vaše hrdost váš možná potlačí k nerozumným finančním rozhodnutím, ty by se vám však mohly vymstít během zatmění Měsíce 16. května. Pečlivě proto zvažujte své investice a nebojte se požádat o pomoc druhé. 28. května byste měli mít veškeré informace k tomu, abyste mohli podniknout kroky ke zvýšení vašich financí.

Býk

Nejspíš máte plnou hlavu milostných záležitostí, pozor byste však měli dávat při utrácení pro svoji lásku. Přesto se však nemusíte příliš obávat, jelikož vaše finanční situace se bude jen zlepšovat a vy sklidíte ovoce za svou tvrdou práci.

Blíženci

Když Jupiter vstoupí 10. května do Berana, objeví se nečekaná profesní příležitost. Nemusíte pochybovat o svých schopnostech, pro tuto práci jste ideálním kandidátem. Pokud o sobě začnete pochybovat, zkuste zapracovat na své sebedůvěře.

Rak

Dávejte pozor na své závazky, můžete snadno zapomenout na různé platby kvůli zatmění Měsíce 16. května, které vám přinese napětí. Jinak vás však čeká příznivá finanční situace, až na nečekané výdaje na rodinné akce.

Info ikona
Horoscope

Lev

Tento rok je z hlediska financí pro vás průměrný. Není to však proto, že byste vydělávali málo. Máte občas problém s finančním plánováním, měli byste proto zvážit finanční poradenství, které by výrazně zlepšilo vaši finanční situaci.

Panna

Vzhledem k dobré finanční situaci si můžete dovolit nějaké extra výdaje. Pokud plánujete rekonstrukci domu, je ten správný čas. Dejte však pozor na investice do nemovitostí, na které není vhodná doba. Před velkými rozhodnutími tedy vše pečlivě zvažte.

Váhy

Při zatmění Měsíce 16. května se budete cítit jako kočka na rozpálené střeše. Pocítíte obrovský příval energie k učinění velkých rozhodnutí. To vás může motivovat například ke změně práce nebo velkým finančním rozhodnutím. Zkuste si nechat poradit od odborníků, jaká by byla návratnost u krátkodobých a dlouhodobých investicí.

Štír

Pokud plánujete nový podnik, výsledky budou příznivé. Měli byste však být opatrní a snažit se minimalizovat zbytečné náklady, abyste se vyhnuli ekonomické krizi. Vytvořte si finanční polštář na horší časy.

Info ikona
Horoskop

Střelec

Během dubna se vaše finanční situace mírně zlepšila, můžete si proto teď dovolit něco navíc pro sebe. Buďte však rozvážní a dělejte si radost spíše maličkostmi. Snažte se šetřit peníze na horší časy a vyhněte se impulzivním rozhodnutím.

Kozoroh

Možná se vám naskytnou nové příležitosti, jak si vydělat peníze. Letos se vám bude v oblasti financí dařit, můžete se tedy rozhodnout, zda nové nabídky práce navíc chcete přijmout. Ačkoliv je vaše finanční situace příznivá, měli byste si pro jistotu naplánovat rozpočet.

Vodnář

Tento měsíc máte slávu a uznání na dosah. Nebude to však zadarmo. I když vás zatmění Měsíce 16. května postaví do záře reflektorů, uvrhne na vás také stín pochybností kvůli nedostatečné podpoře od vašich blízkých. Pracujte na tom, abyste udrželi své emoce v rovnováze a pod kontrolou.

Ryby

Venuše, Jupiter a Mars nastartuj vaše finance a vás tak čeká bohatství. Všechny planetární posuny vám nabízejí vzrušující povýšení nebo zvýšení platu. Nezapomeňte si šetřit na nečekané výdaje, které by vás mohli od 30. května potkat.