Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší květen čeká na tři znamení zvěrokruhu. Smůle se nevyhnou Kozorozi, ale ani Blíženci

Info ikona
Horoskop

Porážky a zlomená srdíčka čekají především tato tři znamení zvěrokruhu - květen pro ně podle horoskopu nic dobrého nechystá. Buďte připraveni a vyhněte se zbytečným těžkostem!

Bohužel s tím, jak jaro nabírá svou rychlost a blíží se první máj, ne každý se může těšit na teplejší měsíc a užívat si slunečné dny. Vesmír má v květnu na tři znamení zvěrokruhu připraveny určité potíže a výzvy. I když následující týdny nebudou pro následující znamení zvěrokruhu jednoduché, měli by mít stále na paměti: co tě nezabije, to tě posílí!

1. Blíženci

V květnu by temperamentní Blíženci mohl čekat obrovský energetický propad. Plány prostě nevycházejí, vztahy selhávají a to vše znamení zvěrokruhu dost táhne dolů. Nejraději by zůstalo celý den v posteli a slunečné jarní dny ani nevnímá. Vzdušné znamení si po všech těch těžkých chvílích dopřeje tuto pauzu, ale také se musí znovu zvednout a jít dál, červen slibuje zlepšení!

2. Kozoroh

Zemské znamení se musí v květnu obrnit, protože ani Kozoroha nečeká žádné růžové období. Zejména v zaměstnání a v kariéře věci prostě nejdou tak, jak si ambiciózní znamení zvěrokruhu představuje. Pracuje každý den, aby dosáhl svých cílů, ale tento měsíc to prostě nebude. Nyní je čas zachovat klid a dát si malou pauzu. Nebojte, čas Kozoroha teprve přijde!

3. Vodnář

Charismatický Vodnář už dlouho hledá lásku. Nemělo by to být ale ani tento měsíc: jedno špatné rande za druhým vzdušné znamenídocela frustruje. I když se pomalu vkrádá strach, že by mohl zůstat navždy sám, Vodnář by se neměl vzdávat. V létě by se mohla karta obrátit a on by mohl potkat velmi zvláštní osobu, která mu změní život.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.