Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Dokonalý květen čeká na tři znamení zvěrokruhu. Radovat se mohou Raci, ale i Berani

Tři znamení zvěrokruhu se mohou v příštích týdnech těšit na pohádkové chvíle. Hvězdy vám hrají do karet a vás tak čeká měsíc plný splněných snů a krásných zážitků.

Nový měsíc, nové štěstí. Pohled na hvězdy prozrazuje, která znamení zvěrokruhu se mohou těšit na nádherný květen. To bude jízda! Tady jsou tři šťastní:

Beran

Venuše dává znamení zvěrokruhu Berana v květnu hodně vzrušujících zážitků a umožňuje jim užít si šťastné a romantické chvíle. To umožňuje, aby bylo ohnivé znamení ve špičkové formě a znovu a znovu překvapovalo své blízké kreativními nápady. V práci Berani naopak přebírají nezbytnou zodpovědnost a profesionálním úspěchem si získávají další respekt. 

Býk

Květen 2022 je nejen měsícem narozenin Býka, ale také měsícem jeho štěstí! V lásce bude zemské znamení několik příštích týdnů na obláčku a díky hvězdám bude Býk v práci překypovat silou a neotřelými nápady. To přitahuje plnou pozornost na znamení zvěrokruhu a mohlo by se to brzy finančně nebo kariérně vyplatit.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která vlezou do chomoutu kvůli penězům. Patří sem Ryby i Střelci

Luxus nebo láska? Rozhodnutí je pro tato tři znamení zvěrokruhu snadné. Jejich cílem je zlatá klícka a víc zlaťáků, než měl strýček Skrblík.
svetzeny.cz

Rak

V květnu dodávají hvězdy Rakům extra porci sebevědomí a fantastické charisma, které bez námahy uchvátí všechny kolem. Nezadaní se nemohou zachránit před obdivovateli a Raci se ve vztahu mohou těšit na nádherné milostné zážitky. Navíc s vodním znamením v práci to jde jako po másle – zvláště ke konci měsíce by mohlo vzniknout něco zajímavého pro profesní budoucnost.

Zdroj: Horoskopy 2022