Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která vlezou do chomoutu kvůli penězům. Patří sem Ryby i Střelci

Info ikona
horoskop

Luxus nebo láska? Rozhodnutí je pro tato tři znamení zvěrokruhu snadné. Jejich cílem je zlatá klícka a víc zlaťáků, než měl strýček Skrblík.

Kdo platí ten či onen účet? Preferujete samostatný nebo společný bankovní účet? Ano, nudné téma peněz se může rychle stát zdrojem ne jedné hádky ve vztahu. Tato znamení zvěrokruhu přistupují k věcem trochu jinak. Místo toho, aby spoléhali na finanční rovnost, chtějí vědět, že je o ně finančně postaráno. Tato znamení zvěrokruhu říkají "ano" materiálním věcem v životě.

Střelec

Ohnivé znamení je dokonalým hledačem luxusu. Život v přepychu a hojnosti je přesně jeho oblíbenou věcí, je věrný heslu „více je více“ – pokud možno, pokud to nemusí platit z vlastní kapsy. Ať už na luxusní jachtě na Bahamy nebo soukromým tryskáčem na Maledivy, luxus a pořádná dávka dobrodružství jsou pro Střelce dostatečným důvodem k tomu, aby spočinul před oltářem. I když láska může být zanedbávána...

Váhy

Váhy také říkají „ano“ – penězům. Znamení zvěrokruhu se může skutečně nechat lapit, až když jsou splněny jeho nároky na estetiku, luxus a krásu. Váha si ráda ujíždí i na pořádné porci extravagance – a to má svou cenu. Když tedy Váhy dostanou příležitost provdat se za bohatého, nebudou dlouho váhat.

 

Celebrity bez retuší a filtrů na červeném koberci: Fotky, které znáte z udílení cen, nejsou realita, ale pohádka

svetzeny.cz

Ryby

Introvertní Ryby hledají vlastně jen silného partnera pro život, který jim dává jistotu. Tato jistota ale nemusí být emocionálního charakteru – Ryby chtějí, aby o ně bylo finančně postaráno. Vodní znamení je přitom skutečným snílkem. A velké sny je třeba nejprve financovat. O důvod víc, aby se Ryby nechaly penězi svádět k manželství.

Zdroj: Horoskopy 2022