Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity bez retuší a filtrů na červeném koberci: Fotky, které znáte z udílení cen, nejsou realita, ale pohádka

Info ikona
Jennifer Lopez

Není všechno zlato, co se třpytí. Ačkoli jsou světové celebrity úchvatně upravené na předávání různých cen, mají dokonalý make-up a šaty za horentní sumy, jejich póry, pupínky a akné rozhodně nezmizí mávnutím kouzelného proutku. Vy sice znáte fotky dokonale upravené, jak ale vypadají tyto celebrity doopravdy, když se prochází po červeném koberci?

Ať se nám to líbí nebo ne, zdá se, že filtry Instagramu v dohledné době nezmizí. A přestože jsou nekonečným zdrojem zábavy (myslím tím, kdo by nemiloval vidět, jak by vypadal s pihami / růžovými vlasy / satanskými rohy), vidět nekonečné přísuny vyhlazené kůže, falešných textur pleti a zvětšených rtů může někdy vést k zapomínání, jak vypadají skutečné tváře.

Karanténa přála přirozenosti

Protože celebrity byly po většinu času zavřené ve svých domech, fotky, videa a životy na IG bez make-upu se staly normou – stejně jako odklon od „vylepšovacích“ filtrů. Byl to rok pórů, pih, jemných vrásek a zářivých přirozených úsměvů. 

Realita červeného koberce

Dokonalost z galavečerů známe všichni. Ono ale ani na těchto fotografiích nevidíte realitu. Nevěříte? Podívejte se, jak vypadají Lady Gaga, Kim Kardashian nebo Jennifer Lopez bez pomocné ruky nejlepších fotografů světa. 

 

Všichni jsme "jenom" lidé

Instagramové filtry nebo retuše od fotografů by nás všechny přiměly uvěřit, že ve chvíli, kdy si naneseme make-up a kouřové líčení, nějak se nám záhadně změní textura naší pokožky a vyhladí se do hedvábné jemnosti, změní se struktura kostí a naše oči se spontánně změní na jasně zelené. No není úleva vědět, že ani celebritám se nevyhývá pórovitá pleť nebo akné?