Přejít k hlavnímu obsahu

Lela Ceterová v podvazcích jako blondýna, s bujným dekoltem jako černovláska. Nejen její proměny jsou jako na horské dráze, ale i život s Vémolou

Info ikona
Lela Ceterová

Modelka Lela Ceterová byla polední dobou často zmiňovaná ve věci skandálu ohledně údajného napadení ze strany jejího současného přítele Karla Vémoly, zápasníka a bojovníka ve smíšených bojových uměních (MMA). S tím nyní tvoří šťastnou rodinku. Modelka se nijak netají zásahy plastických chirurgů a za poslední roky prošla její image výraznými proměnami. Podívejte se na některé z nich.

Kdo je vlastně Lela a kdy začala s plastikami?

Lela Ceterová se narodila jako Lenka Ceterová dne 4. června roku 1989 v Žilině. Tato slovenská modelka prošla od svého mládí řadou plastických operací. Za prvním zvětšením prsou stála prý šikana ve škole, kdy se jí spolužáci posmívali kvůli malým prsům. Hodně se prý kvůli tomu natrápila a už od základní školy proto plánovala, že si nechá poprsí zvětšit. Svoji první plastickou operaci podstoupila v osmnácti letech po dovršení plnoletosti.

Zákroky pro ni znamenají štěstí

Po zákroku prý pocítila tehdy neuvěřitelné štěstí. Tím ale její úpravy neskončily. Kromě tvrdé dřiny na její postavě v posilovně, díky které získala vypracovanou štíhlou postavu s vosím pasem, si Lela nechala upravit například také nos, rty nebo zuby. Výjimkou nebyly ani vlasy, které si nechala odbarvovat na platinovou blond. Přestože prý modelka nesnáší narkózu příliš dobře, podstoupila plastických operací opravdu mnoho. Objevila se také v časopise v Playboy, kdy první snímky pro časopis nafotila v roce 2013.

Plyšák Karel Frýd z Big Brothera je novou posilou seriálu Zoo. V upřímném rozhovoru odhalil svoje soukromí: ‚‚Chtěl bych, aby na mě byli doma pyšní!’’

svetzeny.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Velká láska s bojovníkem

V roce 2017 ji prostřednictvím sociální sítě Instagram oslovil český bojovník smíšených bojových umění (MMA) Karel Vémola, který vystupuje pod pseudonymem Karlos „Terminátor“ Vémola. Ten se nikdy netajil tím, že má pro silikonové krásky slabost a dokonce v minulosti vyhledával ženy, které působily velmi umělým dojmem. Mezi jeho bývalé partnerky patří například modelka Denise Ayverdi. Poté, co tehdy tmavovlasá Lela s Karlosem utvořili zamilovaný pár, spolu milenci žili střídavě v Praze i v Londýně, kde Vémola dlouhodobě pobýval. Během roku se pak Lela vrátila postupně zpět k blond barvě. Roku 2019 pak Lela poprvé otěhotněla a v prosinci téhož roku předčasně porodila svou prvorozenou dceru Lily.

Vše není sluncem zalité

Pár se sice na konci srpna roku 2020 na čas rozešel, ale poté se opět dala dvojice dohromady a v roce 2021 se jim pak narodil syn Rocky. Celá rodina žije v luxusním sídle, ve kterém nechybí například obrovská akvária s krokodýly či rejnoky, které pojmenovali „Vémoland“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Madonna bez filtrů a retuší vás vyděsí. Nauč se stárnout s gracií, píší fanoušci

svetzeny.cz

Podivná kauza s násilím

Není to tak dávno, co slovenská modelka a influencerka Lela podala na policii trestní oznámení na Karlose, který ji měl údajně napadnout kvůli zjištěné údajné nevěře. Celá kauza zaplnila bulvární plátky a viselo nad ní hned několik otázek, na které znali odpověď jen Karlos a Lela. Poté, co to vypadalo, že je pár na ostří nože a nemá šanci na usmíření, se dali milenci záhadně opět dohromady a ve „Vémolandu“ opět tvoří šťastnou rodinu. Lela si dokonce nechala na důkaz lásky nechat vytetovat Karlosovu hlavu na ruku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Simona Stašová v rozhovoru prozradila, čeho si váží na své mamince, a jaký je recept na dlouhověkost: ‚‚Nebejt línej!’’

svetzeny.cz