Přejít k hlavnímu obsahu

Nahé celebrity na Instagramu: Pavlína Pořízková se svlékla úplně, Heidi Klum ukázala dokonalá ňadra a Halle Berry vyšpulila zadeček

Info ikona
Heidi Klum

Představujeme vám tři odvážné ženy z řad celebrit, které se rozhodně nestydí a na sociální síti publikovaly odvážné fotky. Pavlína Pořízková se dokonce svlékla úplně do naha. Heidi Klum zase ukázala své dokonalé poprsí a Halle Berry v rafinovaném outfitu ve stylu chytré horákyně odhalila svůj zadeček.

Pavlína Pořízková se svléká pravidelně

Pavlína Pořízková sdílí odvážné fotky pravidelně. Sklízí za ně kritiku i pochvaly. Její fanoušci ji chválí za to, že ukazuje, že ženy mohou své tělo milovat v každém věku. Pavlíně Pořízkové je 56 let, postavu by jí však mohly závidět i mnohem mladší ženy. Z kritiků, kteří říkají, že už by se ve svém věku neměla odhalovat, si nic nedělá. Nyní se opět rozhodla své kritiky poškádlit a naservírovala jim selfie fotku, na které pózuje v rouše Evině. „Můj hotel Eden v Římě má kromě krásného pokoje, ve kterém bydlím, i krásnou koupelnu. Po práci a relaxační koupeli jsem se nudila, což vedlo k této oslavě narcismu, nahé selfie. Co jiného by se tam dalo dělat? Mám na mysli, kromě čtení dobré knihy nebo sledování italské televize. Ale přinutilo mě to přemýšlet, co by se stalo jiného oproti ženě, kdybyste muži dali zrcadlo a foťák a hodně volného času. A pro všechny z vás, kteří mají problémy s nahotou, varuji vás, tohle není bezpečné místo. Bůh s vámi,“ napsala na svůj Instagram Pavlína Pořízková.

Krásné i bez chirurgických zákroků: Tohle jsou sexy čtyřicítky, kterým by věk nikdo nehádal!

svetzeny.cz

Heidi Klum se fotila nahoře bez

I Heidi Klum se týden zpátky odvázala a na Instagram přidala fotky, kde je nahoře bez. Na sobě má jen kalhotky od plavek a na pláži pózuje a hází vlasy. Rovněž přidala ještě sérii snímků ukazujících její dokonalé pozadí. Tyto příspěvky se jejím fanouškům opravdu líbily, získaly přes 100 000 srdíček. Příspěvky na modelčině Instagramu není možné komentovat, takže si případní kritici nemají kde vylít zlost. Každý by měl uznat, že modelka ve věku 48 let, která porodila čtyři děti, má naprosto luxusní postavu. A to dokonce nedrží žádnou dietu. Její stravování však má svá pravidla, nejradši si pokrmy připravuje sama, protože věnuje velkou pozornost tomu, jaké potraviny jí. Poslední jídlo jí v 18 hodin a zcela se vyhýbá „noční výletům“ do ledničky. Její postava rozhodně není zadarmo, Heidi Klum se nechala slyšet, že cvičí každý den.

Známé světové hvězdy vyrazily na dovolenou do Evropy: Kde je můžete potkat?

svetzeny.cz

Halle Berry jako chytrá horákyně

Oblečená, neoblečená – tak by se dal popsat outfit Halle Berry, který zveřejnila 27. června na svém Instagramu. Herečka známá z bondovky Dnes neumírej a akčních filmů, si na podporu měsíce LGBT komunity oblékla duhovou průhlednou sukni, pod kterou se jí rýsuje její dokonalý kulatý zadeček. Nic víc, takto se vydala na procházku lesem. Její fanoušky outfit zaujal, jeden z nich vtipkoval, ať herečka není stydlivá a otočí se. Příspěvek má přes 400 000 srdíček, což je mnohem více, než ostatní fotky, třeba to herečku motivuje k sdílení podobných fotek i do budoucna. Pokud jste také fanouškem této krásky, máme pro vás dobrou zprávu. Brzy se znova objeví na obrazovce, zahraje si v připravovaném filmu o špionech spolu s Markem Wahlbergem.

Dcery, které jsou dokonalou kopií svých slavných matek. Která je krásnější?

svetzeny.cz

Top 5 účtů na Instagramu

svetzeny.cz