Přejít k hlavnímu obsahu

Známé světové hvězdy vyrazily na dovolenou do Evropy: Kde je můžete potkat?

Info ikona
KATE HUDSON

Známé světové hvězdy vyrazily na dovolenou do Evropy. Víte, která místa patří k jejich oblíbeným? Zjistěte, zda se na vaší dovolené náhodou nemáte možnost potkat s jednou z těchto celebrit a také, jak si slavné hvězdy užívají dovolenou.

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger vsadila na jistotu a se svým přítelem Thomem Evansem vyrazila na romantickou dovolenou k italskému jezeru Lago di Como. Tuto destinaci si oblíbila celá řada celebrit – Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone i George Clooney, který tu má vilu s více než dvanácti pokoji. Zpěvačka Nicole Scherzinger vyrazila na dovolenou ku příležitosti svých 43. narozenin. Pochvaluje si, že je zde klid, který využila pro meditaci. Sdílela i několik dalších fotek, dle jejího Instagramu nejraději tráví čas projížďkou s přítelem na lodi a posezením u dobrého vína a jídla. Lago di Como patří k jedněm z nejhezčích míst Itálie i celých Alp. Na první pohled vás uchvátí svou průzračnou vodou a scenérií malebných městeček s úzkými uličkami. Oblíbené jsou zejména plavby po jezeře, milovníci památek zas ocení prohlídku místních starobylých vil.

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

svetzeny.cz

Kate Hudson

Kate Hudson vyrazila na rodinnou dovolenou do Řecka, konkrétně na ostrov Skiathos. Zde má její maminka Goldie Hawn spolu se svým partnerem Kurtem Russelem prázdninovou vilu, kde Kate Hudson momentálně s rodinou pobývá. Její profil na Instagramu je plný prázdninových fotek. Když si šťastná rodinka zrovna neužívá pobyt ve vile, vyráží autem po ostrově na výlety. Herečka sdílela i fotografii, na které nese dvě láhve vína na pláž, zřejmě si pár našel i čas na romantický večer ve dvou. Kate Hudson rovněž sdílela fotky lokálních surovin, ze kterých si vaří. Na několika fotkách můžete vidět i její roztomilou dcerku Rani Rose. Ostrov Skiathos si lidé oblíbili hlavně protože poskytuje aktivní odpočinek. Milovníci památek budou nadšení z místních památek, rodiny s dětmi si zase užijí výlet do zoo a páry se nejlépe zrelaxují při ochutnávce místního vína, které se na ostrově vyrábí už víc jak 150 let. Každý si zde najde to svoje.

Top 5 účtů na Instagramu

svetzeny.cz

Kim Kardashian

Kim Kardashian vyrazila obdivovat krásy Říma. Pokud se také chystáte do hlavního města Itálie za památkami, při troše štěstí na ni můžete narazit. Dle fotografií na Instagramu už si prohlédla Fontánu di Trevi, Španělské schody, Koloseum a navštívila i Vatikán který ji prý naprosto uchvátil svou architekturou a uměním. Nemusíte mít strach, že byste Kim Kardashian v davu přehlédli, zásadně chodí v doprovodu ochranky a nosí provokativní outfity ukazující její dokonalé tělo. Řím je město, které toho nabízí skutečně hodně, je vhodné na kratší poznávací výlet i několikadenní dovolenou. Rozhodně se vydejte i na místa, která navštívila slavná americká hvězda, stojí za to. V Koloseu nasajete atmosféru dávných dob, kdy tu ještě boj na život a na smrt sváděli gladiátoři. Fontána di Trevi nabízí krásný pohled, ale také šanci na splněná přání, stačí do ní hodit minci a v duchu své přání vyslovit. Uniknout by vám neměl ani antický chrám Pantheon, Andělský hrad a návštěva Vatikánu. K Itálii také patří dobré jídlo, Kim Kardashian dala přednost místním těstovinám ravioli. Řím je plný restaurací zaměřujících se na turisty, ale nejlépe si pochutnáte tam, kde jedí místní, tedy v malých bistrech.

Bratr princezny Diany sdílel vzácnou fotografii

svetzeny.cz

Dieta podle Beyoncé: Podívejte se, co jí tahle kráska během dne a inspirujte se

svetzeny.cz