Přejít k hlavnímu obsahu

Top 5 účtů na Instagramu: Podívejte se, kdo je nejvlivnější osobou na světě. První místo neuhodne snad nikdo

Info ikona
Instagram

Co není na sociálních sítích, jako by se nestalo. Tak alespoň zní věta, kterou slýcháme stále častěji a lidé, jež ovládají sociální sítě, mají telefon přilepený k ruce 24 hodin 7 dní v týdnu. Kdo z nich je ale nejvlivnější a opravdu je třeba dávat na sociální sítě všechno, abyste měli úspěch?

5. Kylie Jenner

Kdo by neznal jednu ze sester z klanu Kardashianů, Kylie Jenner?! Kylie je často osočována za množství plastik a nereálnost fotografií, které vyvolávají v mladých dívkách deprese. Ovšem i přes velkou vlnu kritiky, které se na ni snáší, má na Intagramu přes 245 milionů fanoušků z celého světa a dělá to z ní jednu z nejvlivnějších a nejbohatším lidí na světě. 

4. Ariana Grande

Zpěvačka Ariana Grande se pyšní fanouškovskou základnou, která má přes 248 milionů členů. Mezi zpěvačkami předběhla ikony jako je Beyonce nebo Selena Gomez. Zpěvačka se nedávno vdala a vy se můžete podívat na fotky z její nádherné svatby zde.  

3. Dwayne Johnson 

The Rock neboli "Skála" má přes 250 milionů fanoušků na Instagramu a zaujímá třetí místo mezi nejvlivnějšími lidmi na světě. Wrestler a herec sdílí na svém účtu především momenty z tělocvičny nebo z natáčení. Když někdy ukáže něco ze svého soukromí, mohou se fanoušci přímo zbláznit nadšením. 

2. Cristiano Ronaldo

Druhé místo zaujímá fotbalista Cristiano Ronaldo. Jeho Instagram čítá přes 308  milionů fanoušků a všechny celebrity z řad herců a zpěvaček se před tímto velikánem na sociálních sítích mohou jít zahrabat. Ronaldo nesdílí příliš často, ovšem zdá se, že přehnaná aktivita není na škodu.

 

1. Instagram

Ano, čtete správně. Účet s nejvíce fanoušky na Instagramu je Instagram, který má přes 402 milionů fanoušků. Dává tak na frak úplně všem uživatelům Instagramu a nutno podotknout, že kromě Instagramu vévodí této sociální platformě především muži! 

Bratr princezny Diany sdílel vzácné fotografii

svetzeny.cz

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

svetzeny.cz