Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvačka Ariana Grande konečně ukázala fotky z tajné svatby. Podívejte se, jak jí to slušelo!

Info ikona
Ariana Grande

Týden a pár dní poté, co světem oběhla zpráva, že se Ariana Grande tajně vdala, sdílela zpěvačka úchvatné svatební fotografie. Podívejte se, jak to krásné zpěvačce slušelo a jaké zvolila svatební šaty.

Ve středu (26. května), týden a půl poté, co se objevily zprávy o sňatku zpěvačky, sdílela Grande sérii romantických fotografií ze svatebního obřadu.

Dvojnásobná vítězka Grammy ve svém prvním příspěvku na Instagramu - který se skládal ze šesti fotografií - prozradila, že se za realitního makléře provdala 15. května. „5.15.21,“ napsala a označila tento příspěvek emodži se stříbrným srdcem.

První fotografie v mini galerii je "letecký" snímek páru líbajícího se před krbem, ze stropu visí bílé květy. Druhá je bližší záběr novomanželů, ale tento snímek odhaluje, že Grande byla v elegantních šatech bez ramen. Třetí snímek je další fotka páru, tentokrát se zpěvačka nese v Gomezově náručí. Následují další dvě fotografie - samotná Grande a poté fotka, kde za ní kráčí Gomez. Konečná fotografie setu ukazuje Arianu Grande ve sladké a zdrženlivé póze, oči má zavřené, zatímco si opírá bradu o pravé rameno a nesmíme zapomenout zmínit úchvatný prsten.

Prohlédněte si fotografie Ariany Grande: 

Dvojice spolu randí od ledna roku 2020. Poprvé ho Arianě oficiálně ukázala světu, když účinkoval ve videoklipu, která Ariana natočila společně s Justinem Bieberem. Před svými 27. narozeninami sdílela společnou fotografii a fanoušci byli nadšení. Ariana vypadala konečně šťastná a spokojená v náruči hezouna Daltona Gomeze. Ten ji požádal o ruku v prosinci téhož roku, tedy 2020. Byl tomu rok a pár týdnů, kdy si dvojice řekla své ANO. 

 

Jak se vám líbí Ariana jako nevěsta? 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.