Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvačka Ariana Grande konečně ukázala fotky z tajné svatby. Podívejte se, jak jí to slušelo!

Týden a pár dní poté, co světem oběhla zpráva, že se Ariana Grande tajně vdala, sdílela zpěvačka úchvatné svatební fotografie. Podívejte se, jak to krásné zpěvačce slušelo a jaké zvolila svatební šaty.

Ve středu (26. května), týden a půl poté, co se objevily zprávy o sňatku zpěvačky, sdílela Grande sérii romantických fotografií ze svatebního obřadu.

Dvojnásobná vítězka Grammy ve svém prvním příspěvku na Instagramu - který se skládal ze šesti fotografií - prozradila, že se za realitního makléře provdala 15. května. „5.15.21,“ napsala a označila tento příspěvek emodži se stříbrným srdcem.

První fotografie v mini galerii je "letecký" snímek páru líbajícího se před krbem, ze stropu visí bílé květy. Druhá je bližší záběr novomanželů, ale tento snímek odhaluje, že Grande byla v elegantních šatech bez ramen. Třetí snímek je další fotka páru, tentokrát se zpěvačka nese v Gomezově náručí. Následují další dvě fotografie - samotná Grande a poté fotka, kde za ní kráčí Gomez. Konečná fotografie setu ukazuje Arianu Grande ve sladké a zdrženlivé póze, oči má zavřené, zatímco si opírá bradu o pravé rameno a nesmíme zapomenout zmínit úchvatný prsten.

Prohlédněte si fotografie Ariany Grande: 

Dvojice spolu randí od ledna roku 2020. Poprvé ho Arianě oficiálně ukázala světu, když účinkoval ve videoklipu, která Ariana natočila společně s Justinem Bieberem. Před svými 27. narozeninami sdílela společnou fotografii a fanoušci byli nadšení. Ariana vypadala konečně šťastná a spokojená v náruči hezouna Daltona Gomeze. Ten ji požádal o ruku v prosinci téhož roku, tedy 2020. Byl tomu rok a pár týdnů, kdy si dvojice řekla své ANO. 

 

Jak se vám líbí Ariana jako nevěsta? 

Mohlo by se vám líbit

Céline Dion ukázala výjimečně všechny svoje děti na společné fotografii

Zpěvačka Céline Dion se nechlubí často fotkami z rodinného alba, nicméně na Den matek udělala výjimku a sdílela se svými fanoušky společnou fotografii s dojemným popiskem. Její obdivovatelé se v komentářích rozplývali.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Pořádný průšvih! Kim Kardashian čelí dalšímu obvinění

Kim Kardashian čelí dalšímu soudnímu obvinění, tentokrát vznesenému sedmi bývalými zaměstnanci zahradnictví a údržby, kteří pracovali v jejím domě v horách. Co se stalo a jak zareagoval tým Kim Kardashian si přečtete v našem článku.
svetzeny.cz