Přejít k hlavnímu obsahu

Bratr princezny Diany sdílel fotografii, kterou nikdy nikdo neviděl. Podívejte se, jak vypadala Diana jako dítě

"1. červenec byl mimořádně teplý anglický den, který si budou rodiče Diany navždy pamatovat," tak začíná úvodní vzpomínka na princeznu Dianu. Její bratr zveřejnil fotografii, kterou dosud nikdo neviděl.

Princezna Diana s copánky!

Dnes je to přesně 60. let od narození princezny Diany. Kromě odhalení sochy na její počest v Kensingtonském paláci, kterého se zúčastnili synové princ Harry a princ William, sdílel její bratr na sociálních sítích vzácnou fotografii, kde je Diana ještě dítě a pózuje před jejich domem. 

Černobílý snímek sdílený Charlesem Spencerem na Twitteru a Instagramu ukazuje Dianu před Park House v Norfolkum, v místě, kde se narodila v roce 1961. Diana má na fotce vlasy upravené do copánků, bílý svetr a vyfotografoval ji její táta

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Charles dodal, že foto pořídil jejich otec, 8. hrabě Spencer.

Je známo, že 57letý Charles rád sdílí památeční snímky své starší sestry. V listopadu 2020 zveřejnil sladkou fotografii, která ukazovala, jak stojí vedle své mnohem vyšší starší sestry, když ho objímá jednou rukou kolem ramen. Fanoučci princezny Diany jsou vždy u vytžení, když se nějaký soukromý snímek dostane na světlo světa.