Přejít k hlavnímu obsahu

Dieta podle Beyoncé. Podívejte se, co jí tahle kráska během dne a inspirujte se

Info ikona
Beyoncé

Ačkoli to může být šok, Beyoncé je skutečně pouhý smrtelník, a proto musí dělat věci, jako je dýchat vzduch a jíst jídlo, aby zůstala naživu. Není pochyb o tom, že to, co jí, je také velmi důležité, jelikož má program ve dne v noci.

Poháněna rostlinnou stravou

Vždy, když chce Beyoncé zhubnout, posílit svůj imunitní systém a dostat se „do formy“, nastolí si veganskou dietu. „Je třeba znát výhody rostlinné stravy,“ napsala. „Měli bychom trávit více času tím, že se budeme milovat, což znamená lépe se o sebe starat pomocí správné výživy a zdravější volby potravin.“

Nezdravé jídlo nesmí do zákulisí

Když je Beyoncé na cestách, nebojí se žádat přesně o to, co chce. Podle deníku The Daily Star „je extrémně striktní a bere všechno nesmírně vážně, takže očekává, že bude dodržen její seznam požadavků,“ prozradil zdroj. To znamená, že v zákulisí není povoleno žádné nezdravé jídlo a jediné občerstvení, které chce, jsou mandle a ovesné koláče podávané na skleněných talířích. Salátový bar může navíc obsahovat pouze zelená jídla. 

Ledové kuličky na míru

Beyoncé také ráda nechává ručně vyřezávat ledové kuličky, které se nasávají, a alkalickou vodu podávanou při přesné teplotě se speciálními titanovými brčky.

Přehnané? Ne podle Beyoncé!

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

svetzeny.cz

Voda, voda a zase voda

Hydratace a správná výživa jsou důležité a Beyoncé si je toho dobře vědoma; podle rozhovoru v časopise People se vědomě snaží zajistit, aby věnovala pozornost potřebám svého těla. „Snažím se o sebe postarat, vypít alespoň 3,7 litru vody s citronem denně a ujistit se, že užívám mé vitamíny,“ prozradila. Beyoncé vypije celý galon? Není divu, že její pleť vždy září!

Rychlo dieta není dobrý nápad

Podle rozhovoru s časopisem Shape musela Beyoncé po porodu svého prvního dítěte výrazně zhubnout, a musela to udělat rychle. „Neměla jsem moc času na hubnutí, protože jsem si naplánovala důležitou akci tři měsíce po porodu, což už nikdy neudělám! řekla Beyoncé.

Hřeší se o víkendu

Jaká je představa Beyoncé o dokonalé neděli a co konzumuje v den odpočinku? V rozhovoru pro  časopis People uvedla, že neděle jsou nejlepší pro: „Žádná práce, dokonce ani diskuse o práci; oběd v mé oblíbené pizzerii; sklenka červeného vína; a sledování Hry o trůny.“

Top 5 účtů na Instagramu

svetzeny.cz