Přejít k hlavnímu obsahu

Dcery, které jsou dokonalou kopií svých slavných matek. Která je krásnější?

Info ikona
Kaia Gerber

Kaia Cindy často doprovází i na společenské akce

Tyhle krásky rozhodně geny nezapřou. Po svých slavných matkách nezdědily jen talent, ale i každý centimetr svého těla. Rozeznáte je od sebe vůbec?

Kdybyste si vedle sebe položili fotky Vanessy Paradis (48) na začátku kariéry a její dcery Lily-Rose Melody (22), pravděpodobně byste dokázali říci která je která jen díky tomu, že dříve byly fotky černobílé. Lily-Rose není po Vanesse jen krásná. Stejně jako ona také skvěle zpívá a na svém kontě má už několik filmových snímků.

Kdyby měl někdo chuť natočit další díly Pravé blondýny, z fleku by mohl obsadit do hlavní role dceru Reese Witherspoon (45) Avu Phillippe (21). Zatím se jí sice daří prorazit ve světě modelingu, ale kdo ví, zda se však nakonec nerozhodne vyhovět přání tatínka Rayna Phillippa a nenajde zalíbení před kamerou

Dieta podle Beyoncé

svetzeny.cz

Jako vejce vejci jsou si i Cindy Crawford (55) a Kaia Gerber (19). I Kaia prorazila ve světě modelingu. Nyní chodí ty nejprestižnější přehlídky a firmy se doslova perou o to, aby se stala tváří právě jejich brandu.

Pocit, že jste se vrátili v čase, vám naservíruje i pohled na Meryl Streep (72) a dceru Mamie Gummer (37). Ve snímku Ten večer Mamie a Maryl dokonce ztvárnily stejnou postavu, jen v různých časových obdobích.