Přejít k hlavnímu obsahu

Krásné i bez chirurgických zákroků: Tohle jsou sexy čtyřicítky, kterým by věk nikdo nehádal!

Říká se, že věk je jen číslo a tyto ženy jsou toho živoucím důkazem. Podívejte se na nejvíc sexy celebrity, které už dávno oslavily čtyřicítku, ale vypadají stále na dvacet.

Jak jen to dělají? Chirurgické zákroky tyto krásky popírají. Sází raději na zdravý životní styl, hodně smíchu a radost ze života. 

Modelka Heidi Klum (48)

Na adílkovi Victoria’s Secret se nepodepsaly ani čtyři odžité dekády, ani čtyři děti. Naopak. Tvrdí, že je plná síly, daří se jí lépe než kdykolik předtím a svým fanouškům  sem tam postne fotku nahoře bez z dovolené. No neumí ona stárnout?

Jako přes kopírák: Dcery, které jsou dokonalou kopií svých slavných matek. Která je krásnější?

svetzeny.cz

Herečka Gwyneth Paltrow (48)

Hraje, zpívá a vede web o zdravém životním stylu Goop.cz. Nic neekologického k ní nesmí, cvičí jógu a hodně se směje. Jednoduchý recept na krásu, ne?

Známé světové hvězdy vyrazily na dovolenou do Evropy: Kde je můžete potkat?

svetzeny.cz

Herečka Katherine Heigl (42)

Patří mezi nejoblíbenější komediální herečky, přesto je ve světě filmu omylem. Než totiž dostala roli v seriálu Chirurgové, měla našlápnuto na slušnou kariéru modelky. Nyní je máma na plný úvazek a evidentně jí to svědčí

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

svetzeny.cz

Herečka Eva Longoria (46)

Nejkrásnější Zoufalá manželka má nyní důvod k radosti. Poprvé se jí totiž kulatí bříško. Po boku mediálního magnáta José Antonia Bastona ještě více rozkvetla do krásy. Její recept na půvab je prý trocha štěstí.

Herečka Drew Barrymore (46)

V pubertě z ní byli rodiče dost nešťastní. Už ve dvanácti pila a ve třinácti šňupala kokain. Nyní jakoby se ale zastavil čas. Drew vypadá už dvacet let stejně skvěle. Prý i protože jí její dcerka Olive dělá neskutečnou radost.

Dieta podle Beyoncé

svetzeny.cz

Herečka Reese Witherspoon (45)

Také si ji pořád pamatujete jako naivní děvčátko z Velmi nebezpečných známostí? Není se co divit. Na jejím vzhledu se toho totiž moc nezměnilo. Vedle své dcery Avy vypadá spíš jako starší sestra než jako máma.