Přejít k hlavnímu obsahu

Časopis People vyhlásil nejvíce sexy muže na světě: Vítězem je Paul Rudd

Časopis People každoročně vyhlašuje muže, který ej nejvíce sexy. Tentokrát si pomyslnou korunu odnáší herec Paul Rudd. Podívejte se do naší galerie, jak herec vypadal v průbehu let. Označili byste ho za nejvíce sexy muže na planetě?

Paul Rudd přijímá těžko svůj nový titul PEOPLE's 2021 Sexiest Man Alive nebo nejvíce sexy žijící muž roku 2021 časopisu People.

Herec (52) už to všechno slyšel – laskavý, sebepodceňující, přátelský, pracovitý, všechna označení, která do jisté míry přijal. Ale sexy? To je trochu mimo jeho chápání. "Mám takové povědomí, dost na to, abych věděl, že když lidé uslyší, že jsem byl pro toto vybrán, řeknou si : " Co ?" “ říká herec časopisu People. "To není falešná pokora. Je tolik lidí, kteří by to měli dostat přede mnou."

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Barack Obama nechal fanoušky nahlédnout do svého luxusního bydlení. Interiér laděný do bílé a nekonečná zahrada jako bonus

Barack a Michalle Obamovi nechali fanoušky nahlédnout do svého luxusního sídla v Massachusetts. Stát se nachází na východním pobřeží Spojených států amerických, a tak není divu, že výhled mají vskutku luxusní.
svetzeny.cz

Paul s nádhernýma zelenýma očima a nenuceným úsměvem – to je přesně to, proč si ho diváci v průběhu let zamilovali. Navzdory svému vzestupu k vedoucí mužské superhvězdě, Paul Rudd trvá na tom, že je nejšťastnější doma se svou manželkou Julií (53) a jejich dětmi Jackem (17) a Darbym (12). Mimochodem s manželkou jsou spolu už 18 let! 

Reakce manželky vás pobaví

Hercova manželka byla jedinou osobou, které předem řekl o svém novém titulu. "Byla ohromena," říká. "Ale víš, že z toho byla velmi mile překvapená. Po chvíli smíchu a šoku řekla 'Ach, vystihli to správně'." A to od ní bylo velmi milé. Pravděpodobně neříkala pravdu, ale co na tom sejde?"

"Přátelé mě zničí"

"Chci říct, že se do toho tvrdě opřu. Budu to vlastnit. Nebudu se snažit být jako 'Ach, jsem tak skromný'." Nechávám si dělat vizitky. Ale všichni mí přátelé mě zničí a já už to očekávám. Proto jsou to moji přátelé."

Nyní, když je oficiálně sexy, Rudd očekává, že se jeho život "hodně" změní. "Teď doufám, že budu konečně pozván na některé z těch sexy večeří s Clooneym, Pittem a Jordanem," říká. "A myslím, že budu na mnohem více jachtách. Jsem nadšený, že si rozšířím svůj jachtařský život," dodává s humorem sobě vlastním. 

Paul Rudd jako nejvíce sexy muž na světě