Přejít k hlavnímu obsahu

Barack Obama nechal fanoušky nahlédnout do svého luxusního bydlení. Interiér laděný do bílé a nekonečná zahrada jako bonus

Info ikona
Obamovi

Barack a Michalle Obamovi nechali fanoušky nahlédnout do svého luxusního sídla v Massachusetts. Stát se nachází na východním pobřeží Spojených států amerických, a tak není divu, že výhled mají vskutku luxusní.

Dům se nachází v Edgartown, Massachusetts. Obydlí bylo postaveno v roce 2001 a může se pochlubit sedmi ložnicemi a osmi koupelnami na ploše 6 892 čtverečních stop. Obamovi koupili dům za 11,75 milionu dolarů (v přepočtu necelých 256 milionů korun) na konci roku 2019 poté, co si jej v létě pronajali.

Dům má sedm ložnic, osm koupelen a několik kamenných krbů. K dispozici je garáž pro dvě auta, samostatně stojící stodola a bazén. Nemovitost také nabízí přímý přístup k rybníku a zahrnuje dům pro lodě a soukromou pláž.

Prohlédněte si galerii a podívejte se, jak bydlí bývalý prezident USA

Soukromí na prvním místě

Shora můžete vidět, jak odlehlý a soukromý je nový domov Obamových – s prvotřídním průčelím na pláže a zalesněné oblasti.

Oblíbená oblast mnoha prezidentů

Tato oblast je oblíbená mezi celebritami a politiky po mnoho desetiletí – prezidenti Clinton a Kennedy zde trávili prázdniny se svými rodinami. Je to však poprvé, co bývalý prezident koupil dům na ostrově.

Dům koupili po slevě

Nemovitost byla na trhu od roku 2015, kdy byla oceněna na 22,5 milionu dolarů. Cena byla letos v létě dvakrát snížena, nejprve na 16,25 milionu dolarů v červnu a poté na 14,85 milionu v červenci.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.