Přejít k hlavnímu obsahu

Nejslavnější celebrity a modelky, které dokazují, že být při těle je sexy

Info ikona
Ashley Graham

Nestyďte se za kila navíc! Na rozdíl od nezdravě hubených těl jsou velká prsa, velké boky a větší zadeček v kurzu.

1. Všechny Kardashianky

Díky této rodině se začaly barokní ženské křivky opravdu nosit. Kim, Khloé a Kourtney Kardashian spolu s nevlastní sestrou Kylie Jenner (další sestra Kendall je totiž štíhlá jako proutek) se za svá těla nestydí.

Naopak se jimi rády chlubí v upnutých šatech a na provokativních polonahých snímcích.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Začátky na Instagramu. Jaký byl první příspěvek Lucie Bílé, Jennifer Aniston nebo Davida Beckhama?

svetzeny.cz

Tara Lynn

Americká modelka Tara Lynn nejčastěji natáčí kampaně na spodní prádlo a plavky. Tato devětatřicetiletá matka zdobila také obálky mezinárodních módních časopisů a objevila se v kampaních pro značky jako H&M.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

3. Beyoncé

Není divu, že Beyoncé, jedna z nejmocnějších žen v showbusinesse, byla několikrát prohlášena za nejvíce sexy ženu. Je jedno, kolik máte kilo, ale jak se v nich cítíte.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz

Ashley Graham

Americká supermodelka Ashley Graham byla na obálce téměř každého většího módního časopisu. Chodila po přehlídkových molech pro Michaela Korse a Prabale Gurunga. Točila reklamní kampaně pro H&M a používala svůj instagramový účet na propagaci pozitivity těla. 

4. Nicki Minaj

Americká zpěvačka a rapperka miluje pizzu, čínské nudle a hamburgery. Závislost na nezdravé stravě kompenzuje pravidelným cvičením.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Lopez

Maminka dvou dětí a pěvecká ikona J. Lo šokovala už před několika lety, když si ze svého zadečku „normální velikosti“ nechala udělat zadek, o kterém američtí rappeři tak rádi zpívají. Její song o „pořádné zadnici“ Booty o tom leccos prozrazuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zpěváci skupiny Tokio Hotel oslavili 32. narozeniny. Na oslavě jim po stole běhala topmodelka Heidi Klum

svetzeny.cz

Kate Winslet

Úžasná Kate s roky jen zraje. S postavou si hlavu neláme, role se jí stále jen sypou a jejím posledním manželem se dokonce stal o několik let mladší britský milionář.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Lawrence

Nejen díky snímkům jako Terapie láskou nebo Hunger Games se z Jennifer stala ikona. Kromě smyslu pro humor na ní fanoušci obdivují i to, že přese všechnu slávu a peníze se Jenn snaží zůstat tou stejnou dívkou, jakou byla před slávou. Ke své postavě mimo jiné řekla: „Dokážu vyjmenovat spoustu věcí, které jsou lepší než pocit, že jsem štíhlá.“  

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jitka Nováčková pobavila internet. Ukázala rozdíl mezi realitou a Instagramem

svetzeny.cz