Přejít k hlavnímu obsahu

Nejslavnější celebrity a modelky, které dokazují, že být při těle je sexy

Info ikona
Ashley Graham

Nestyďte se za kila navíc! Na rozdíl od nezdravě hubených těl jsou velká prsa, velké boky a větší zadeček v kurzu.

1. Všechny Kardashianky

Díky této rodině se začaly barokní ženské křivky opravdu nosit. Kim, Khloé a Kourtney Kardashian spolu s nevlastní sestrou Kylie Jenner (další sestra Kendall je totiž štíhlá jako proutek) se za svá těla nestydí.

Naopak se jimi rády chlubí v upnutých šatech a na provokativních polonahých snímcích.

Tara Lynn

Americká modelka Tara Lynn nejčastěji natáčí kampaně na spodní prádlo a plavky. Tato devětatřicetiletá matka zdobila také obálky mezinárodních módních časopisů a objevila se v kampaních pro značky jako H&M.

 

3. Beyoncé

Není divu, že Beyoncé, jedna z nejmocnějších žen v showbusinesse, byla několikrát prohlášena za nejvíce sexy ženu. Je jedno, kolik máte kilo, ale jak se v nich cítíte.

Ashley Graham

Americká supermodelka Ashley Graham byla na obálce téměř každého většího módního časopisu. Chodila po přehlídkových molech pro Michaela Korse a Prabale Gurunga. Točila reklamní kampaně pro H&M a používala svůj instagramový účet na propagaci pozitivity těla. 

4. Nicki Minaj

Americká zpěvačka a rapperka miluje pizzu, čínské nudle a hamburgery. Závislost na nezdravé stravě kompenzuje pravidelným cvičením.

Jennifer Lopez

Maminka dvou dětí a pěvecká ikona J. Lo šokovala už před několika lety, když si ze svého zadečku „normální velikosti“ nechala udělat zadek, o kterém američtí rappeři tak rádi zpívají. Její song o „pořádné zadnici“ Booty o tom leccos prozrazuje.

Kate Winslet

Úžasná Kate s roky jen zraje. S postavou si hlavu neláme, role se jí stále jen sypou a jejím posledním manželem se dokonce stal o několik let mladší britský milionář.

Jennifer Lawrence

Nejen díky snímkům jako Terapie láskou nebo Hunger Games se z Jennifer stala ikona. Kromě smyslu pro humor na ní fanoušci obdivují i to, že přese všechnu slávu a peníze se Jenn snaží zůstat tou stejnou dívkou, jakou byla před slávou. Ke své postavě mimo jiné řekla: „Dokážu vyjmenovat spoustu věcí, které jsou lepší než pocit, že jsem štíhlá.“