Přejít k hlavnímu obsahu

Začátky na Instagramu. Jaký byl první příspěvek Lucie Bílé, Jennifer Aniston nebo Davida Beckhama?

Info ikona
Jennifer Aniston

Instagram beze sporu vládne světu a fanoušci nebyli nikde blíže svým idolům, než právě teď. Některé celebrity sdílí doslova všechno a dávají tak fanoušklm pocit, že jsou vlastně staří známí. Jiní sdílejí jen ojediněle, ale na jejich popularitě to nic nemění. Podívejte se na první příspěvky celebrit na této sociální síti.

Madonna

Kontroverzní zpěvačka Madonna, která se mění před očima, sdílela jako první fotku části svého týmu, se kterýnm se chystala na vystoupení. Fotka si tehdy vysloužila 12 tisíc "srdíček" a značně se liší i kvalitou od těch nynějších. Celebrity si běžně najímají štáby nebo fotografy, aby měli fotky na "instáč". 

 

Lucie Bílá

Nejoblíbenější česká zpěvačka Lucie Bílá, přivítala své fanoušky na Instagramu jak jinak, než mile a vstřícně vzdušným polibkem a oznámila světu, že je patronkou aukce. Lucie tehdy získala tisíc "srdíček" a od té doby její fanouškovská základna na Instagramu roste a roste a roste. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Selena Gomez

Zpěvačka Selena Gomez ukázala Instagramu krátké video, které ohlašuje, že se hvězda účastní soutěže STARSDANCE, která je i v zahraničí velice oblíbená. Řekněme, že se od té doby změnilo hodně. Video viděla přes 660 000 fanoušků a dnes ji v průměru video shlédne okolo 2,7 milionu lidí. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

David Beckham

Ex fotbalista David Beckham ví, jak okouzlit dámské publikum. Jako první fotku na svém Instagramu zveřejnil sebe v posteli a "srdíčka" se jenom hrnula. První fotka získala více než milion!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jennifer Aniston

Hvězda seriálu Přátelé, Jennifer Aniston, má na svém Instagramu pouhých 60 příspěvků, ale rekordy láme od samého začátku. Na sociální síť se přidala relativně nedávno a její první fotkou bylo společné selfie všech hlavních hrdinů tohoto oblíbeného seriálu. Fotka získala přes 16 milionů "srdíček" a Aniston se těší neuvěřitelné oblibě snad celého světa. No schválně, existuje někdo, kdo ji nemá rád?!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dietní pravidla podle Jennifer Aniston: Stačí 3 jednoduchá pravidla, která fungují pro každého. Začít můžete hned!

svetzeny.cz

 

Ewa Farna

Miláček Česka, zpěvačka Ewa Farna, také není žádný velký fanoušek sociálních sítí a svoje soukromí si střeží. Její první fotka získala bezmála 2 000 "srdíček" a od té doby si hvězda Česka a Polska získala mnohonásobně větší fanouškovskou základnu. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Kim Kardashian

Pokud zalovíte v mnoha tisících fotografií slavné Kim Kardashian zjistíte, že se za roky na Instagramu výrazně změnila. Její první fotka není dílo profi fotografa, ani není nalíčená arzenálem maskérů. Posílá polibek a zdraví všechno, co ji sledují na Instagramu. 120 000 "srdíček", která fotka získala, je něco, za co by se aktuálně asi spíše zlobila. Nynější fotky mívají miliony!  

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jitka Nováčková pobavila internet. Ukázala rozdíl mezi realitou a Instagramem

svetzeny.cz