Přejít k hlavnímu obsahu

Z brunetky na platinovou blond! Podívejte se na proměnu zpěvačky Seleny Gomez

Selena Gomez se nebojí experimentovat a dokázala to doslava před pár hodinami. Sdílela snímek, na němž je vidět, že výrazně změnila svou barvu vlasů. A ne o pár odstínů – z brunety rovnou na platinovou blond.

Před čtyřmi lety zpěvačka Selena Gomez na chvíli změnila svou image, ovšem od té doby svou image nijak výrazně nezměnila. Tmavě hnědá barva ji jednoduše sluší. Co ale povíte na její proměnu teď? 

Pěvecká hvězda je prakticky k nepoznání. V pátek 23. dubna debutovala fotkou na Instagramu obarvenou platinovou blond barvou. Nové proměna nezahrnuje jenom odstín, ale i výrazně zkrácené konečky.

„Nový vzhled,“ napsala k příspěvku.

Fanoušci byli ohromeni a lavina komentářů na sebe nechala dlouho čekat. Nejčastěji komentovali proměnu jako "návrat Blondeleny“ na Instagramu a Twitteru.

„Ani jsem ji nepoznal,“ okomentoval fanoušek proměnu a další se hned přidal: „AH BLOND KRÁLOVNA JE ZPĚT!"

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Selenině barvě se věnujeme již více než deset let. Obvykle to udržuje docela přirozené, ale tentokrát prošla velkou změnou,“ uvedli její kadeřníci. „Tato blond je pro ni jedinečná, protože jsme se museli ujistit, že její tón pleti má stejnou rovnováhu. Jedná se o ostřejší vzhled a myslíme, že je perfektní na léto. Naštěstí pro Selenu nebude mít problémy s přizpůsobením make-upu, protože je to opravdová královna krásy!“

„Celý proces si vyžádal 200 alobalových fólií, několik misek bělidla a osm hodin vlasové magie! Rozhodně to stálo za to! Její vlasy vypadají a působí úžasně!,“ dodali kadeřníci ve svém prohlášení.

Podle nás vypadá zpěvačka úžasně, co si o proměně myslíte vy? 

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz

Horoskop: Nejlepší květen? Týká se především tří znamení zvěrokruhu

Blíží se nový měsíc a s ním i nové štěstí. Tedy alespoň pro tato tři znamení zvěrokruhu. Ty čeká fantastický květen plný pozitivních překvapení. Patříte sem i vy nebo si ještě budete muset chvíli počkat? Přečtěte si, co vám předpovídají hvězdy.
svetzeny.cz