Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěváci skupiny Tokio Hotel oslavili 32. narozeniny. Na oslavě jim po stole běhala topmodelka Heidi Klum

Info ikona
Tokio Hotel

Kdo by si nepamatoval na legendární kapelu Tokio Hotel, která se proslavila na začátku 21. století. Možná více, než jejich zpěv, si budete pamatovat jejich vzhled, který byl neobvyklý a rodiče možná trochu děsilo každé dítě, které si lepilo plakáty Tokio Hotel na zeď. Jak zpěváci vypadají teď a co mají společného s modelkou Heidi Klum?

Tokio Hotel, po kterých se slehla zem

Německá kapela Tokio Hotel raketově vystřelila v roce 2005 a získala si miliony fanoušků. Ačkoli kapela působí do dnes, už o nic není moc vidět ani slyšet. Alespoň ne v Čechách. Kapela se proslavila hity Durch Den Monsun a Schrei, ovšem více než hudbou šokovala svým vzhledem. 

Dvojčata, která ovládla hudební scénu

Bill Kaulitz a Tom Kaulitz jsou jednovaječná dvojčata, která byla základem kapely Tokio Hotel. Zatímco Bill je známý svých extravagantním vzhledem a věnuje se kromě hudby i navrhování oblečení, Tom si získal srdce fanoušků jako partner a od roku 2019 jako manžel topmodelky Heidi Klum.

Oslava 32. narozenin

Jak jinak by dvojčata oslavila narozeniny, než na společném večírku, kde to pořádně rozjela i Heidi Klum, která se procházela po stole. Na svém Instagramu sdílela fotky z oslavy, kde je vidět dort oslavenců a vydařený večírek. Podívejte se sami:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Stabilní pár mezi celebritami

Heidi a Tom tvoří stabilní pár a ačkoli je dělí velký věkový rozdíl, stále dokazují, že věk je jenom číslo, a že vztah je o jiných hodnotách.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nejkrásnější kalhoty pro pohodlný podzim. Obměňte šatník a vyzkoušejte nové trendy kousky

svetzeny.cz

Jitka Nováčková pobavila internet. Ukázala rozdíl mezi realitou a Instagramem

svetzeny.cz