Přejít k hlavnímu obsahu

Chceš panáka, nebo pusu? Krainová 31 let po Kamarádovi deště k nepoznání

Na castingu tenkrát porazila okolo tří set děvčat. Ačkoli s herectvím neměla zkušenosti, nikdo nepochyboval, že by role Ivany neměla připadnout právě holce z Ostravy, kterou kvůli silnému přízvuku museli nechat předabovat. Z krátkovlasé brunety, které po odvysílání ležel celý svět u nohou, toho ale moc nezbylo...

Simona Krainová (50) se právem řadí mezi nejkrásnější Češky. Ale také to moc dobře ví a je na to patřičně hrdá. Někdy až moc. Na její ideje, že i žena ve zralém věku může vypadat skvěle, není rozhodně nic, co by šlo rozporovat, nicméně způsob, jakým to prezentuje, je poněkud nešťastný. 

Pravidelně běhá, propaguje zdravou životosprávu a sem tam podstoupí i nějakou tu zázračnou proceduru, která spočívá například v kontroverzním popíjení přepuštěného másla v ájurvédském ráji. Ovšem ruku na srdce - tohle z nikoho druhou Simonu neudělá. Alespoň za předpokladu, že za sebou nemáte kliniku, která si poradí se vším, co přináší přibývající léta. 

Simona Krainová bez kalhotek. Oslavila půl století, ale do kapsy strčí ženy o desítky let mladší

Simona Krainová strčí i v padesáti letech do kapsy kdejakou dvacítku. Modelka a podnikatelka jednoduše miluje pozornost a ví, jak si ji získat. Na sociálních sítích se nebojí říct svůj názor a také ukázat svoje dokonalé tělo. Ostatně podívejte se sami, jak tato slavná česká celebrita, která oslavila půl století vypadá.
svetzeny.cz

Dobré geny? To nestačí...

Připisovat vše přirozenosti a dobré genetické výbavě, je minimálně příliš optimistické a ne všichni sledující na Instagramu se nechají opít rohlíkem! Běda však, jak si dovolí něco poznamenat. 

„Ta pusa je tedy opravdu přehnaná," zhodnotila jednu z nedávných viditelných úprav jedna z fanynek na profilu Krainové. Reakce, která přišla, snad nepotřebuje ani komentář. „Další nešťastná žena. Chcete ji taky? To nejde, musíte se s tím narodit. Tak snad v příštím životě, když budete hodná," počestovala svou sledující milými slovy Simona. Ze starších fotek je přitom patrné, že příroda ke Krainové rozhodně tak štědrá nebyla. 

„Bože, ty jsi blbka," dostalo se zase odpovědi jedné z dam pod jiným příspěvkem, která se vyslovila, že už se sama sobě ani nepodobá.

To je změna: Simona Krainová sundala své ikonické dlouhé vlasy a ukázala výrazně kratší sestřih

Modelka Simona Krainová (49) stihla ještě před novým rokem razantní změnu. Dlouhou dobu se pyšnila prodlouženými vlasy, které nyní šly pryč. Fanoušci si proměnu pochvalují a Simoně kratší sestřih opravdu neuvěřitelně sluší.
svetzeny.cz
Info ikona
Simona před 31 lety

Na první pohled je přitom znát, že má vytvarovaný obličej a o mnoho ostřejší rysy, čehož lze docílit aplikací botulotoxinu. Nejčastěji se injektáž provádí v oblasti žvýkacích svalů, čela, brady, ale i nosu. Šikovná ruka lékaře dokáže zázraky na počkání - například zúžit tvář, podobně jako například lifting mezonitěmi, které se používají i docílení tzv. Foxy Eyes. Nějaká ta kyselina zcela jistě potkala i její rty - je to zcela zřetelné na hraně horního rtu. Proč to Simona nepřizná, však zůstává nezodpovězené...

Přiznání jen kvůli reklamě

Jediné, čím se prezentuje, je mezoterapie. „Jedná se povrchovou a hloubkovou mezoterapii. Povrchová hydratace pokožky se provádí jehličkami s výplní kyseliny hyaluronové a směsi různých vitamínů prospěšných pro pleť,“ promluvila o proceduře nedávno pro Expres.cz. Vzhledem k tomu, že ošetření patří mezi vlajkové lodi kliniky Yes Visage, se však nelze divit...

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zdroj článku