Přejít k hlavnímu obsahu

To je změna: Simona Krainová sundala své ikonické dlouhé vlasy a ukázala výrazně kratší sestřih

Modelka Simona Krainová (49) stihla ještě před novým rokem razantní změnu. Dlouhou dobu se pyšnila prodlouženými vlasy, které nyní šly pryč. Fanoušci si proměnu pochvalují a Simoně kratší sestřih opravdu neuvěřitelně sluší.

Kdo by si nepamatoval Simonu Krainovou s jejími dlouhými dokonalými vlasy, kterými se pyšnila řadu let? Změnu na delší mikádo už ukázala během dovolené na Srí Lance, nyní fanouškům i sobě udělala radost a šla do krásné proměny znovu.

Novými vlasy přivítala dovolenou 

„Vlasy pryč, stres pryč, hurá prázdniny,“ napsala kráska k fotografii, kterou si fanoušci pochvalovali. Mnoho z nich ocenilo, že Simona novým účesem omládla, další zmínili, že čím víc je přirozená, tím lépe vypadá.

„Takhle to máte hezčí, než ty prodloužené vlasy. Fakt pecka,“ pochválila modelku jedna z fanynek a desítky komentářů na sebe nenechaly dlouho čekat. „Tahle délka je úplně nejvíc svěží a mladistvá,“ zní v komentářích pod fotografií.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Charitativní projekt, který vás dojme: Na Štědrý den se sešla řada celebrit, aby potěšily ty, kteří nemají takové štěstí

Na Štědrý den se úderem poledne uzavírá Westfield Chodov pro zákazníky, kteří ještě na poslední chvíli vyrazili na nákupy vánočních dárků. Přestože nákupní ruch v uličkách Centra ustane, ten hlavní program na prodejní ploše teprve začíná. Již popáté se zde sejdou u štědrovečerní večeře hosté, kteří by jinak zůstali z nejrůznějších důvodů u svátečního stolu o samotě. Letošní ročník dobročinného setkání přivítá až rekordních 120 účastníků
svetzeny.cz

Simona Krainová oslaví letos 50. narozeniny

Málokdo by hádal, že Simona oslaví 19. února kulaté narozeniny a jak sama říká, každý rok se z přibývajícího čísla raduje méně. „Narozeniny mi dělají čím dál tím menší radost. Ale je to hloupé, protože jsme tady na tom světě opravdu krátce. Měli bychom vždycky oslavit ten další rok, který přežijeme ve zdraví. Udělám velkou oslavu pro partu svých přátel a pro rodinu, ale nevím, jestli to bude tak hlasité jako vždycky," řekla v rozhovoru pro iDnes.cz.

Zdroj článku