Přejít k hlavnímu obsahu

Fotogalerie: Miliardářská svatba Aleny Šeredové, kterou italské městečko ještě nezažilo

Vysněné svatby se svým miliardářem se v sobotu dočkala Alena Šeredová (45). V městečku Noto na Sicílii řekla své ‚‚ano” Alessandru Nasimu (49). Krásná modelka a dědic značky Fiat pozvali stovky hostů a pořádně to pak rozjeli na velkolepé party pod širým nebem.

Jaromír Soukup promluvil o partnerovi Ivany Gottové. Kritice se nevyhnou, míní

Jaromír Soukup (54), který si užívá extrémní popularitu díky své partnerce Agátě Hanychové (38), otevřeně promluvil v jednom ze svých pořadů o novém partnerovi Ivany Gottové (47). Ve své věštecké kouli odhalil budoucnost, která slavnou dámu a vdovu po legendárním Karlu Gottovi, čeká.
svetzeny.cz

Vzhledem k tomu, že Alena je v Itálii velmi oblíbená a Alessandrova rodina patří mezi honoraci všichni s napětím sledovali jejich den ‚‚D”. Pro sympatického miliardáře se jednalo o první svatbu, naopak modelka už jednou vdaná byla. Přesto se žádný opulentní obřad nekonal. Manželství stvrdili jednoduše na radnici ve městě Noto na ostrově Sicílie a pak teprve vypukla pravá italská veselice.

Hluboký výstřih, vysoký rozparek 

Po devíti letech a společné dceři Vivienne (3) se tak z Aleny oficiálně stala paní Nasi. Na obřad zvolila modelka netradiční midi šaty s hlubokým výstřihem a vysokým rozparkem, které jen podtrhly její dokonalé křivky. Alessandro zvolil tmavě modrý oblek. Z radnice pak novomanželé nasedli do mentolového kabrioletu, samozřejmě značky Fiat, který byl vyzdoben nápisem Just married (právě oddáni) a za cinkotu přivázaných plechovek vyrazili za zbytkem svatebních hostů do luxusního resortu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Královna noci

Po klasickém kolečku gratulací, pózování na fotky se Alena převlékla do romantických boho květovaných šatů a se svým manželem vykročila vstříc velké party. Oč skromnější byl civilní obřad, o to veselejší a velkolepější byl večírek. Modelka se stihla ještě čtyřikrát převléknout a pokaždé vypadala úchvatně. Zde rozhodně platilo pravidlo, že nikdo nezastínil nevěstu a Alena byla královnou noci. Rozdávala úsměvy na všechny strany a poskakovala za rytmu hudby. 

Pocit jedinečnosti

Místo, kde si řeknou ‚‚ano” partneři dlouho vybírali. Novomanželé žijí v Turíně, ale překvapivě padla volba právě na Sicílii. ‚‚Chceme, aby to pro nás bylo překvapení a tohle úžasné místo nám dá pocit jedinečnosti,” prozradila Alena s tím, že chtěli s Alessandrem prožít svůj den někde, kde to ani jeden nezná a utvořit si tak nezapomenutelné vzpomínky. Na sobotní večer rozhodně nezapomenou ani pozvaní hosté, na kterých Alessandro rozhodně nešetřil. Podle informací Blesku.cz zaplatil miliardář za ubytování stovek svatebčanů na čtyři noci v přepočtu 4 miliony korun! 

A bude svatba: Oblíbený hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý se zasnoubil s Danielou Písařovicovou

To jsou novinky! Zdá se, že Ondřej Gregor Brzobohatý (40) zažívá ve svém životě opravdu turbulentní období. A nejedná se pouze o kauzy a bouřlivé bitvy se svou bývalou manželkou. Tentokrát se slaví zásnuby.
svetzeny.cz

Ten pravý

Druhá svatba pražské rodačky se tak povedla na jedničku a vzhledem k tomu, jak na sebe novomanželé i po devíti letech pějí chválu, bude snad i Aleninou poslední. ‚‚Alessandro měl jedinečnou schopnost vyplnit prázdná místa mé samoty, aniž by na mě tlačil a pospíchal,” svěřila modelka už dříve s tím, že už ani nedoufala, že ji kdy zkříží cestu někdo tak úžasný. Šeredová si totiž prošla mediálně propíraným rozvodem, když se provalila nevěra jejího tehdy ještě manžela, fotbalového brankáře Gigiho Buffona (45). S ním má Alena syny Davida Lee (13) a Louise Thomase (15).

Alena s Alessandrem zářili štěstím a svatbu i party si pořádně užili.
Zdroj článku