Přejít k hlavnímu obsahu

Jaromír Soukup promluvil o partnerovi Ivany Gottové. Kritice se nevyhnou, míní

Jaromír Soukup (54), který si užívá extrémní popularitu díky své partnerce Agátě Hanychové (38), otevřeně promluvil v jednom ze svých pořadů o novém partnerovi Ivany Gottové (47). Ve své věštecké kouli odhalil budoucnost, která slavnou dámu a vdovu po legendárním Karlu Gottovi, čeká.

Jaromír Soukup je známý nejen jako podnikatel, partner rebelky Agáty Hanychové, ale také jako člověk, který rád veřejně říká své názory na ostatní osoby. Je jedno, zda je zná, nebo ne. Neštítí se dokonce ani hanlivého vyjadřování ve svých pořadech. Své o tom ví třeba moderátor Ondřej Sokol, kterého se snažil Soukup veřejně ponížit ve své vlastní televizi.

Mohlo by se vám líbit

Věk je jen číslo: Hvězdné páry, které mezi sebou mají extrémní věkové rozdíly

Tím, že je věk jen číslo, se řídí opravdu hodně párů. V dnešní době je celkem běžné, že mezi sebou mají partneři velký věkový rozdíl. Někomu to přijde normální, někomu naopak zvláštní. Pojďte se s námi podívat na slavné páry, které mezi sebou mají výrazný věkový rozdíl.
svetzeny.cz

Soukup promluvil o partnerovi Gottové

Všichni čekají, jakého partnera si najde. Co udělá, jak naloží s majetkem Mistra Gotta, jestli prodá jejich dům na Bertramce. Tak si říkám, jak je to možné, vždyť letos to budou čtyři roky, co zemřel. Paní Gottová má samozřejmě plné právo vést svůj vlastní život,“ míní Soukup a dodává: Je to mladá žena, dala panu Gottovi dvě děti, starala se o něj až do konce. Cítíme, že svým způsobem patří k nám všem. Karel Gott patřil k nám všem, a to se na ní trochu podepsalo, řekl partner Hanychové.

Partnera budou srovnávat s Gottem

Jaromír Soukup, soudě dle jeho slov, nezná Ivanu Gottovou osobně, ovšem má tušení, jak bude její život nadále probíhat a čemu se nevyhne. Cokoli udělá, co se jen trochu odchýlí od ochrany jména pana Gotta a pokračování jeho odkazu, se setká s kritikou. A předpokládám, že si časem najde partnera. Za to se opět nevyhne kritice a její nový partner zase srovnávání s panem Gottem. Motivy obou budou posuzovány. Navždy zůstane manželkou Karla Gotta. S tím se musí smířit. Stejně jako její dcery, ukončuje svoje úvahy.

O údajném partnerovi Ivany Gottové se šušká už nějaký ten pátek, ovšem zatím je něco jako „paní Colombová“. Tu taky nikdy nikdo neviděl.

Zdroj článku