Přejít k hlavnímu obsahu

Nejoblíbenější moderátor Česka, Ondřej Sokol, kápl božskou! Celou dobu tajil dítě, které vychovává s o 21 let mladší partnerkou

To jsou věci! Ondřej Sokol (51) prozradil neuvěřitelnou novinku, o které neměl nikdo nejmenší tušení. Kromě dvou dětí z předchozího manželství vychovává ještě jedno dítko! To ovšem není jeho, ale partnerky Nikoly, která je o 21 let mladší.

Na lovu nanečisto: Oblíbenou soutěž si můžete vyzkoušet z pohodlí domova. Otestujte si, zda zvládnete porazit lovce

Všichni známe oblíbené vědomostní soutěže, ovšem aktuálně jedna silně vyniká. Soutěž Na lovu, v čele s moderátorem Ondřejem Sokolem, se pyšní velké oblibě. Vy se nemusíte do soutěže přihlašovat a stejně si můžete vyzkoušet zodpovědět na záludné otázky. Na lovu nanečisto je tady!
svetzeny.cz

Ondřej Sokol poprvé promluvil o třetím dítěti

Kdo by neznal miláčka českého národa Ondřeje Sokola? Kromě mnoha hereckých rolí, moderuje oblíbenou soutěž Na lovu, a dokonce režíruje. I v soukromém životě se mu daří. S partnerkou Nikolou, se kterou je zasnoubený od roku 2019, je šťastný a společně vychovávají jeho dvě děti z předchozího manželství. Sokol byl do roku 2010 ženatý s Kateřinou Lojdovou.

Ivana Gottová se rozhodla zatočit s těmi, kteří ji označili za těhotnou. Bertramka se otřásá v základech

Jakmile se Ivana Gottová (47) objevila po delší době na veřejnosti, okamžitě se začaly šířit drby, že je těhotná. To vdovu po národem milovaném Karlu Gottovi (†80) pořádně namíchlo. Rozhodla se tak všem dokázat, že je to totální nesmysl a její píle a snaha otřásá celou Bertramkou.
svetzeny.cz

Čí je třetí dítě?

V rozhovoru pro Showtime Ondřej Sokol prozradil, že děti nevychovávají dvě, ale tři! „My máme totiž tři děti. Niky má ještě svoje dítě a myslím, že jste první, komu jsme to řekli," práskl Ondřej. Jeho láska Nikola pracuje jako učitelka v mateřské školce a tak má zápřah nejen v práci, ale i doma. Svatby se ale zatím nedočkala. Sokol prozradil, že nebyl čas a poté cestě na svatbu bránily zákazy a opatření. "My bychom to chtěli ve Vegas v okýnku. Vzhledem ke covidu a k mým pracovním povinnostem se nám tam nedaří odletět. Tam je drive-in. Půjčíte si oblečení a sednete si do půjčeného auta, vyjedete, tam se z okýnka vykloní oddávající a jste oddaný. Nás ta představa hrozně baví," řekl moderátor Super.cz.

Tak nyní už jen čekat až bude mít zamilovaný pár dítko, které stvrdí jejich vztah nadobro.

Zdroj článku