Přejít k hlavnímu obsahu

Na lovu nanečisto: Oblíbenou soutěž si můžete vyzkoušet z pohodlí domova. Otestujte si, zda zvládnete porazit lovce

Všichni známe oblíbené vědomostní soutěže, ovšem aktuálně jedna silně vyniká. Soutěž Na lovu, v čele s moderátorem Ondřejem Sokolem, se pyšní velké oblibě. Vy se nemusíte do soutěže přihlašovat a stejně si můžete vyzkoušet zodpovědět na záludné otázky. Na lovu nanečisto je tady!

Podvody v soutěži? Jen těžko!

Ondřej Sokol, moderátor soutěže, v jednom z rozhovorů prozradil, jak je to s podváděním. "To nejde, tam jsou všude kamery. Kdysi v 60. letech bývaly podvody u takových soutěží, dokonce to v USA položilo jednu televizní stanici, takže to je tak strašně hlídaný, aby to bylo korektní, že si to ani neumíte představit," prozradil tehdy Super.cz. 

Vyzkoušejte si soutěž nanečisto

Jdeme na to. Ukažte svoje znalosti a zvládněte záludný kvíz bez chyby. 

Stres hraje zásadní roli

Jak sám Ondřej říká, i on zná odpovědi na mnoho otázek. "Takhle, znám hodně odpovědí na ty otázky, ale protože nejsem ve stresu. To je základní věc," prozradil oblíbený herec a moderátor. V soutěži jde v první řadě o zvládnutí stresu, vědomosti jsou druhotné. "Většinou mají soutěžící pocit, že všichni ostatní měli lehčí set otázek. Nebo když to hrajete doma na gauči, tak máte pocit, že víte všechno. Základní je se vyrovnat s tím stresem," prásknul Ondřej. 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Soutěž Na lovu nanečisto: Odpovězte na otázky a pokuste se porazit doktora Vševěda nebo Kvízovou dámu

Pan Lišák, Kvízová dáma nebo Kalkulátor… dokážete porazit obávané lovce, kteří excelují v populární soutěži Na lovu? Otestujte svoje znalosti v zábavném kvízu a pokuste se odpovědět na všechny otázky bez chybičky. Držíme palce!
svetzeny.cz
Zdroj článku