Přejít k hlavnímu obsahu

Agáta Hanychová mile překvapila: Do světa poslala omluvu a sype si popel na hlavu

Není dne, kdy by se nepsalo o Agátě Hanychové a není dne, kdy by se neudál něco, co pobouří její fanoušky. Modelka je známá svojí upřímností a zdá se, že nedávno už zašla dost daleko, když se veřejně obula do Jitky Čvančarové a Štefana Margity. Nyní přišla omluva.

Marketing, nebo náhoda?

Agáta byla vždy podnikavá a úspěšná žena, kam se hne, je z toho poprask a je jedno, jestli se řeší její vztahy, podnikání nebo aktuálně pořad Holčičky. Možná jste ho neviděli, ale rozhodně jste o něm slyšeli. Agáta v něm totiž, možná po vzoru svého partnera Jaromíra Soukupa, pozurážela české celebrity. Na paškál si Vzala Jitku Čvančarovou nebo Štefana Margitu.

Byt Simony Krainové čeká rekonstrukce. Z luxusu, kde nechybí fotografie modelky v nadživotní velikosti, vás bude přecházet zrak

Modelka Simona Krainová (49) si po 12 letech života v pražském bytě společně s rodinou udělala radost a rozhodla se pro kompletní rekonstrukci. Fanouškům nyní ukázala, jak bude jejich luxusní byt vypadat včetně dětských pokojů nebo překrásné šatny.
svetzeny.cz

Promluvila o manželství Zagorové a Margity

Agáta zapochybovala o základech manželství této slavné české dvojice, která dosáhla neuvěřitelných úspěchů. Ta má taky životní příběh, celý život žila s homosexuálem,“ prohlásila Agáta směrem ke známé novinářce, která do Holčiček přijala pozvání. „Jo? To se může takhle veřejně říkat?“ zarazila se. A poprask byl na světě.

Urazila Čvančarovou kvůli váze

Jako modelka s dokonalou postavu se ve svém pořadu pustila do oblíbené české herečky „krev a mlíko“ Jitky Čvančarové. Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale a proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky,“ řekla Agáta bez okolků.

Jisté je, že pořad Holčičky si těmito výroky dělá neuvěřitelnou reklamu a mnoho fanoušků sleduje pořad Agáty právě kvůli výrokům bez cenzury. Jedni ji za to milují, druzí nenávidí.

Herci z Nekonečného příběhu po 38 letech: Podívejte se, jak se zub času podepsal na Átrejovi a Dětské císařovně

Ačkoliv od natočení Nekonečného příběhu uplynulo již dlouhých 38 let, film je stále oblíbený napříč generacemi. Jak dnes vypadají představitelé nejdůležitějších postav snímku? Podívejte se na stárnoucího Átreje, stále krásnou Dětskou císařovnu a fousatého Bastiana.
svetzeny.cz

Veřejná omluva

Dobrá zpráva je, že Agáta má srdce na správném místě a zřejmě pochopila, že přestřelila. Herečce i opernímu pěvci posílá veřejnou omluvu. „Veřejně se omlouvá JČ a ŠM, mrzí mě, že jsem se jich svým nevydařeným humorem dotkla a přeji jim hezkou první adventní neděli,“ napsala těhotná modelka a nasypala si tak popel na hlavu. K omluvě dodala i vtipný dovětek: „Doufám, že moji omluvu přijmou a mě si neodnese 5.12. čert.“

Agáta už se nedáno distancovala od urážek, které pronesl její partner Jaromír Soukup na moderátory Českého slavíka, nyní se omluvila za svoji prostořekost, a tak to vypadá, že bude alespoň chvíli v českém rybníčku klid.

Zdroj článku