Přejít k hlavnímu obsahu

Herci z Nekonečného příběhu po 38 letech: Podívejte se, jak se zub času podepsal na Átrejovi a Dětské císařovně

Ačkoliv od natočení Nekonečného příběhu uplynulo již dlouhých 38 let, film je stále oblíbený napříč generacemi. Jak dnes vypadají představitelé nejdůležitějších postav snímku? Podívejte se na stárnoucího Átreje, stále krásnou Dětskou císařovnu a fousatého Bastiana.

Átrej nedávno oslavil 51. narozeniny

Představitel hlavní role Átreje v kultovním fantasy filmu, americký herec Noah Leslie Hathaway, nedávno oslavil 51. narozeniny. Od doby, kdy ztvárnil postavu Átreje uplynulo již dlouhých 38 let. K herectví měl Noah Hathaway vždy blízko, jeho otec byl učitelem tohoto umění v Hollywoodu. Díky jeho kontaktům měl Noah Hathaway rozjezd kariéry snadný. Už ve třech letech se začal objevovat v reklamách. K televizním a filmovým rolím se propracoval už v 6 letech. Ztvárnil například válečníka jménem Boxey ve známém sci-fi seriálu Ballestar Galactica. Průlom v jeho kariéře nastal v roce 1984, kdy vyhrál konkurz na již zmíněnou roli Átreje. Postavu zahrál naprosto excelentně. Poté se několik let ještě věnoval herectví, ale posléze si chtěl vyzkoušet i jiná zaměstnání, jako například vyučování tance. Nakonec z pláten kin a televizních obrazovek zcela zmizel. V minulosti se živil také jako vedoucí tetovacího salónu, učil se bojová umění i závodil na motorce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Elvisovy vnučky: Nejstarší z nich zkouší dobýt Hollywood, dvojčata podobu se slavným dědečkem nezapřou

Kdyby Elvis Presley žil, těšil by se ze tří krásných vnuček, na které by byl jistě náležitě pyšný. Nejstarší z nich se snaží dobýt Hollywood, její vášní je herectví. Dvojčata Harper a Finley jsou svému slavnému dědečkovi velmi podobná.
svetzeny.cz

Dětská císařovna je úspěšnou tanečnicí

Dětská císařovna v podání herečky Tami Stronach se vryla lidem do paměti tak, že si její nevinnou tvář jistě zcela jasně vybavíte i po letech. Tami Stronach nebyla ve světě herectví žádným nováčkem, Nekonečný příběh byl však jejím zcela prvním celovečerním snímkem. Díky roli se proslavila a další nabídky na účinkování ve filmech se jen hrnuly. Její skvěle nastartovanou kariéru však zbrzdil přístup rodičů Tami, kteří měli obavy, co by s mladičkou herečkou nově nabytá sláva mohla udělat, pakliže v oboru zůstane. Tami si následně sice zahrála několik dalších menších rolí, ale primárně se soustředila na svou taneční kariéru. To se ukázalo jako správná volba, v oboru byla Tami Stronach velmi úspěšná. Založila vlastní taneční soubor, působila jako choreografka a učitelka tance. Povedlo se jí prorazit v New Yorku. Toho, že se vzdala dozajista lukrativní a lépe placené práce ve filmovém průmyslu, však nelituje. Tanec je její opravdovou vášní, což je pro ni víc než peníze.

Utratila pořádný balík peněz, aby vypadala jako Marilyn Monroe: Teď je na úpravách závislá a i přes kritiku nehodlá přestat

Každý z nás má nějaký sen. Američanka Serena Smith touží vypadat jako hollywoodská diva Marilyn Monroe. Dle kritiky, kterou sklízí, se jí to zatím moc nedaří. Za plastické operace už utratila pořádný balík. V dohledné době s estetickými zákroky rozhodně nehodlá přestat.
svetzeny.cz

Z roztomilého Bastiana Buxe je dredatý fousáč

Představitele Bastiana Buxe byste dnes už dost možná vůbec nepoznali. Ve snímku jej ztvárnil americký herec Barret Oliver, který letos oslavil 49. narozeniny. Je to postava Bastiana, která ve filmu objeví knihu Nekonečný příběh, kterou čte na půdě. I jemu role v kultovním snímku přinesla celou řadu příležitostí. O rok později si zahrál v rodinném sci-fi filmu D.A.R.Y.L. V oboru byl aktivní až do roku 1989, kdy se po natočení komedie Scenes from the Class Struggle in Beverly Hills stáhl do ústraní. V současné době se Barret Oliver živí jako specialista na historickou fotografii, konkrétně se zaměřuje na snímky z 19. století. Ve svém oboru je velmi úspěšný. Zcela změnil image, z roztomilého chlapce s účesem „podle hrnce“ je dnes dredatý vousáč.

Nekonečný příběh v obrázcích
Zdroj článku