Přejít k hlavnímu obsahu

Nečekaná přátelství v Hollywoodu: Meghan Markle je nejlepší přítelkyně s tenistkou Serenou Williams

The-Wallpaperz-Jennifer-Aniston-

Přátelství je v životě velmi důležité, s některými lidmi si vytvoříme speciální pouto, máte pocit, že se znáte roky, máte společné koníčky a funguje u vás telepatie. Zkrátka nejlepší přátelé, kterým můžete říct opravdu cokoliv, co vás napadne.

Přátelé vám poradí, pomohou, vyslechnou a cítíte se s nimi dobře. I mezi slavnými fungují nejlepší kamarádství, které trvá dlouhé roky a je pevné i navzdory všemu, čemu je vystaveno. Jaká jsou nejlepší přátelství Hollywoodu?

Ashley Tisdale a Vanessa Hudgens

Obě krásky se potkaly na několika projektech, no všichni si je nejspíš pamatujeme z triologie Muzikál ze střední. Tisdale ztvárnila rozmarnou Sharpey a Hudgens nevinnou Gabrielle. “Jsem loajální člověk a Ashley je jedna z těch, která bude mou přítelkyní navždy” svěřila se Teen Vogue Hudgens. Tisdale nezůstala pozadu a na adresu své kamarádky se vyjádřila “Já a Vanessa máme opravdu zvláštní přátelství. Můžeme být kdekoliv, natáčet filmy každá někde jinde, ale když se potkáme, jako by neuplynul žádný čas. Také ji můžu kdykoliv zavolat, je tady vždycky pro mě”. Tomu se říká skutečné přátelství.

Eva Longoria a Victoria Beckham

Longoria ztvárnila zlatokopku Gabrielle v seriálu Zoufalé manželky. Spolu s bývalou členkou Spice Girls se přátelí od roku 2007 a potvrdily, že jsou velmi dobrými přítelkyněmi, které se vzájemně inspirují a svěřují si svá tajemství. Beckham Longorii opěvovala na Instagramu “nemohu se tebou více inspirovat. Když se ženy navzájem podporují, dokážou úžasné věci”. Longoria své kamarádce nezůstala nic dlužná “Má hlas, je to ta nejlaskavější, nejsladší a nejvěrnější lidská bytost, jakou můžete v životě mít” svěřila se v show This Morning.

 

Jídelníček Julie Roberts: Dodržuje pravidla, ze kterých nikdy neslevuje. Zapomeňte na odříkání nebo diety

svetzeny.cz

Jennifer Aniston a Courtney Cox

Herečky se spolu potkaly v seriálu Přátelé a stejně jako jejich ústřední role, Rachel a Monica, si padly do oka. Staly se z nich nerozlučné kamarádky, které spolu tráví dovolenou a Cox byla Aniston na svatbě za svědka. “Bavíme se, smějeme se a jsme nerozlučné. Je to skvělé, Jennifer je úžasná” pěla ódy Cox na svou kamarádku. Pro US Weekly Aniston o Cox řekla “Je velmi spravedlivá, loajální, milující. Byla tu pro mě snad odjakživa”.

 

Jennifer Lopez a Leah Remini

Jejich přátelství má na svědomí bývalý manžel Lopez Marc Anthony, který je seznámil v roce 2004. Jejich přátelství tak bylo velmi rychlé a trvá dodnes. Lopez se o své kamarádce, herečce, řekla: “Byla to prostě chemie, kdy máte pocit, že toho člověka milujete a milujete být s ním v jedné místnosti, trávit spolu čas. Vždycky mě rozesměje”. Obě měly velmi podobnou výchovu, možná i proto jim to v přátelství tak klape.

 

Eva Burešová oslavila 29. narozeniny fotkou v plavkách: "Ať si všichni nase**u," napsala

svetzeny.cz

Serena Williams a Meghan Markle

Sportovkyně a bývalá herečka a manželka britského prince Harryho jsou velkými přítelkyněmi. Markle tenistku byla několikrát veřejně podpořit na její zápasy, Williams otevřeně vyjádřila podporu za to, co Markle dělá a jak se angažuje. “Nemohla pro mě být lepší přítelkyní. Dobré i ty špatné okamžiky a chvíle - vždy tu pro mě je” svěřila se na tiskové konferenci tenistka. “Okamžitě jsme se do toho přátelství pustily. Smály jsme se, bavily se a povídaly si. Ne o tenise nebo herectví, ale o všech těch dívčích věcech. Tak začalo naše přátelství” popisovala v US Weekly Markle.

Zdroje:
Elle, US Magazine