Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Burešová oslavila 29. narozeniny fotkou v plavkách: "Ať si všichni nase**u," napsala

Info ikona
Eva Burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová oslavila 29. narozeniny. Co vzkázala hejterům, a jak hodnotí svůj život? To vše svěřila fanouškům na svém Instagramu.

Krásná Eva Burešová zhodnotila svůj dosavadní život u příležitosti svých 29. narozenin. "Milí! Začínám nový rok. Rok 29! Tento byl velká jízda. Umístila jsem se na třetím místě ankety Zlatý slavík, dostala obrovskou muzikálovou roli (o který ještě mlčím), probudila Viky Janečkovou, vydali jsme s Václavem Noidem Bártou CD, které mělo díky vám opravdu velký úspěch, pořídili jsme si s mužem, kterého celým srdcem miluji domov, pejska a ten nahoře nám ke všemu ještě poslal do cesty ten dárek největší," rozněžnila se Eva u svého nejnovějšího příspěvku. 

Eva sdílela krásnou fotku

Další nahotinka: Jennifer Lopez se vyfotila v rouše Evině na počest své nové značky. Její tělo je dokonalé

svetzeny.cz

Kráska pokračovala ve výčtu svých dosažených cílu: "Vydala jsem několik písní a společně s Kryštofem Tomečkem jsem navštívila spoustu nádherných míst, kde jsme vám zahráli a zazpívali.
Co by taková holka jako já “malá Evička z Hlučína” jak mi doma rádi říkají, chtěla víc? Nechci nic. Chci jen spoustu nádherných duší ve svém životě. A ať jsou všechny šťastné. Děkuji vám za tolik nádherných přání, opravdu mě to dojalo,"
napsala a nakonec dodala motto, které si s sebou bere do dalšího roku života. 

Princ George je kopií svého otce Williama. 9. narozeniny oslavil s fanoušky krásnou fotografií, kde se směje od ucha k uchu

svetzeny.cz

Její nové životní motto 

S hejtery se Eva nikdy moc nemazlí, ba naopak. Několikrát vydala jasná prohlášení, že takové lidi blokuje nebo se pozastavuje nad tím, proč je na sociálních sítích tolik zla. Možná i proto, že už toho má pohledná bruneta dost, si vybrala opravdu rázné motto. "A když jsem vybírala své motto pro příští rok, hledala jsem ve vašich zprávách a komentářích. Jedno se opakovalo poměrně často a mně se vlastně velmi líbí. Takže motto pro příští rok zní : AŤ SE KLIDNĚ VŠICHNI POSE**U," zakončila svůj narozeninový příspěvek. 

Zdroj: Instagram