Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Burešová rázně zakročila proti nenávistným článkům: ‚‚Je to pouze a čistě osobní pomsta autorů,’’ říká herečka

Že má sláva i odvrácenou stránku může potvrdit oblíbená herečka Eva Burešová (28). Ta o sobě pravidelně čte články, které nelichotí jejímu jménu. Tentokrát se ale rozhodla promluvit a tyto fámy vyvrátit! Co řekla?

‚‚Dobrý den, moji milí. Dnes jsem opět byla označena na nějakém bulvárním plátku, který píše naprosté nesmysly o mém těhotenství a vztahu Prima FTV k mé osobě i mému stavu,’’ začala Eva Burešová svoje vyjádření, kde si nebrala servítky. Důvod? Pravidelně na její jméno vychází články, které se snaží fanouškům ukázat, jak špatné má Eva vztahy nejen v práci. 

Snaží pošpinit a veřejně naprosto zničit pohled lidí na mou osobu

‚‚Ráda bych vám znova zopakovala, že je to samozřejmě celé naprostý nesmysl a že to vnímám tak, že je to pouze a čistě osobní pomsta autorů těchto článků, kteří se velmi aktivně snaží pošpinit a veřejně naprosto zničit pohled lidí na mou osobu. Tedy alespoň těch, co ty jejich nesmysly čtou,’’ opřela se Eva do autorů článků. 

Mohlo by se vám líbit

David Pastrňák si doma hýčká úchvatnou blondýnku. Její povolání neuhodnete

David Pastrňák je slavný český profesionální hokejový hráč za Boston Bruins v National Hockey League (NHL). Pojďte se dozvědět více o Pastrňákově milostném příběhu s jeho přítelkyní Rebeccou Rohlssonovou. Kdo je přítelkyně Davida Pastrňáka?
svetzeny.cz

Televize o všem věděla

Je to trochu boj s větrnými mlýny, ale Eva se nevzdává a snaží se věco uvádět na pravou míru. Především proto, aby její fanoušci věděli, jak se věci mají. ‚‚Na televizi Prima o mém stavu věděli, žádného nepřítele jsem si tím rozhodně neudělala, to by takový člověk byl naprostý blázen. Kolegové i moji šéfové mi stav přejí a vždy jsme se k sobě chovali s úctou a vzájemným respektem. Ze seriálu mě nikdo nevyškrtnul a nikdo mě nahrazovat nebude,’’ uvedla slavná herečka všechno na pravou míru a fanoušci si oddchli, protože Evu v seriálech milují! 

Je to ubohost, rozčiluje se Burešová

‚‚Seriál bez Viky nějakou dobu bude, ano. Logicky. Nemůžu rodit na place, že ano…
Po nějaké době se však vrátí a tedy není pravda, že se mnou už nikdo nechce mít nic společného. Dělat hlupáky ze svých čtenářů je ubohost, když se vaše “pravdy” nepotvrdí. A denně psát tyhle nechutnosti o komkoliv je ubohost a to, že je to jen a jen čistě problém pisálků s mou osobou je více než jasné.’’ 

 

Mohlo by se vám líbit

Jsou pro posměch svým fanouškům i bulváru: Jennifer Gray byste nepoznali, kdo další ztratil soudnost?

Hollywoodským trendem nejen mezi celebritami je už delší dobu snaha přiblížit se co nejvíce k dokonalosti. Právě tato tendence je, jak se ukazuje ale u mnohých hvězd spíše na škodu než ku prospěchu. Některé celebrity kvůli přehnaným kosmetickým úpravám totiž nejen vypadají přehnaně uměle či jako mimozemšťany, ale nejspíše byste je už ani nepoznali. Kdo z nich si plastikami spíš uškodil a zastínil tak svůj talent i nejvýraznější role? Přinášíme vám seznam celebrit, které s přehnanými kosmetickými korekcemi udělaly hůř než líp.
svetzeny.cz

Sama Eva potvrdila, že žádnou roli za ni nikdo nepřebírá a fanoušci nemusejí mít obavu. Nakonec dodala, že ‚‚kdysi se tyhle věci řešili z očí do očí’’. Zatím ovšem není jasné, zda herečka nezvažuje například nějaké právní kroky. Tak či tak, fanoušci si mohou oddechnout, protože Eva Burešová ‚‚jede dál’’!