Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Burešová rázně zakročila proti nenávistným článkům: ‚‚Je to pouze a čistě osobní pomsta autorů,’’ říká herečka

Info ikona
Eva Burešová

Že má sláva i odvrácenou stránku může potvrdit oblíbená herečka Eva Burešová (28). Ta o sobě pravidelně čte články, které nelichotí jejímu jménu. Tentokrát se ale rozhodla promluvit a tyto fámy vyvrátit! Co řekla?

‚‚Dobrý den, moji milí. Dnes jsem opět byla označena na nějakém bulvárním plátku, který píše naprosté nesmysly o mém těhotenství a vztahu Prima FTV k mé osobě i mému stavu,’’ začala Eva Burešová svoje vyjádření, kde si nebrala servítky. Důvod? Pravidelně na její jméno vychází články, které se snaží fanouškům ukázat, jak špatné má Eva vztahy nejen v práci. 

Snaží pošpinit a veřejně naprosto zničit pohled lidí na mou osobu

‚‚Ráda bych vám znova zopakovala, že je to samozřejmě celé naprostý nesmysl a že to vnímám tak, že je to pouze a čistě osobní pomsta autorů těchto článků, kteří se velmi aktivně snaží pošpinit a veřejně naprosto zničit pohled lidí na mou osobu. Tedy alespoň těch, co ty jejich nesmysly čtou,’’ opřela se Eva do autorů článků. 

Televize o všem věděla

Je to trochu boj s větrnými mlýny, ale Eva se nevzdává a snaží se věco uvádět na pravou míru. Především proto, aby její fanoušci věděli, jak se věci mají. ‚‚Na televizi Prima o mém stavu věděli, žádného nepřítele jsem si tím rozhodně neudělala, to by takový člověk byl naprostý blázen. Kolegové i moji šéfové mi stav přejí a vždy jsme se k sobě chovali s úctou a vzájemným respektem. Ze seriálu mě nikdo nevyškrtnul a nikdo mě nahrazovat nebude,’’ uvedla slavná herečka všechno na pravou míru a fanoušci si oddchli, protože Evu v seriálech milují! 

Je to ubohost, rozčiluje se Burešová

‚‚Seriál bez Viky nějakou dobu bude, ano. Logicky. Nemůžu rodit na place, že ano…
Po nějaké době se však vrátí a tedy není pravda, že se mnou už nikdo nechce mít nic společného. Dělat hlupáky ze svých čtenářů je ubohost, když se vaše “pravdy” nepotvrdí. A denně psát tyhle nechutnosti o komkoliv je ubohost a to, že je to jen a jen čistě problém pisálků s mou osobou je více než jasné.’’ 

 

Sama Eva potvrdila, že žádnou roli za ni nikdo nepřebírá a fanoušci nemusejí mít obavu. Nakonec dodala, že ‚‚kdysi se tyhle věci řešili z očí do očí’’. Zatím ovšem není jasné, zda herečka nezvažuje například nějaké právní kroky. Tak či tak, fanoušci si mohou oddechnout, protože Eva Burešová ‚‚jede dál’’!