Přejít k hlavnímu obsahu

David Pastrňák si doma hýčká úchvatnou blondýnku. Její povolání neuhodnete

Info ikona
David Pastrňák

David Pastrňák je slavný český profesionální hokejový hráč za Boston Bruins v National Hockey League (NHL). Pojďte se dozvědět více o Pastrňákově milostném příběhu s jeho přítelkyní Rebeccou Rohlssonovou. Kdo je přítelkyně Davida Pastrňáka?

David Pastrňák sice není fešák na první dobrou, jeho charisma a úspěchy mu ovšem vynesly slávu po celém světě a miliony fanynek. V současné době chodí se švédsko-americkou přítelkyní Rebeccou Rohlsonovou. Pár spolu začal chodit v červenci 2018. Přítelkyně Davida Pastrňáka Rebecca Rohlsson pochází ze Stockholmu ve Švédsku, ale nyní žije s Davidem v Bostonu.

Info ikona
Rebecca

Kdo je Rebecca?

Rebecca Rohlsson, okouzlující a nádherná přítelkyně Davida Pastrňáka, se narodila v roce 1995. Rebecca je napůl švédská a napůl americká event manažerka, influencerka na sociálních sítích, obchodní zástupkyně a podnikatelka. Podle některých portálů je Rebečin otec obchodník a její matka je v domácnosti. 

Nyní jsou to čtyři roky, co jsou spolu, a pár je stále stabilní. Rebecca a David si zprávy o svém zasnoubení nechali pro sebe a od září 2021 fanoušci dychtivě čekají na svatební zvony.

Syn Davida a Rebeccy

V lednu 2021 David a jeho přítelkyně Rebecca na Instagramu oznámili, že čekají své první dítě. Pár nahrál video s odhalením pohlaví, kde šťastně oznámili, že čekají chlapce. Hvězda NHL již dříve prohlásila, jak je nesmírně šťastný a dychtivý stát se otcem. Zmínil, že se o hokeji v poslední době doma moc nemluví. Malý uzlíček radosti Viggo Rohl Pastrňák přišel na svět 17. června 2021. Malý anděl zde dlouho nepobyl. Po šesti dnech, 23. června 2021, opustil svět.

Zdroj: NHL, The Sun