Přejít k hlavnímu obsahu

Další nahotinka: Jennifer Lopez se vyfotila v rouše Evině na počest své nové značky. Její tělo je dokonalé

Info ikona
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez představila fanouškům značku JLo Body a svoje 53. narozeniny oslavila nahým focením: "Jsem šťastnější než kdy jindy!"

Jennifer Lopez se s vámi chce podělit o pár velkých novinek. Týden po své překvapivé svatbě v Las Vegas s Benem Affleckem (49), 16. července, rozšiřuje novomanželka a oslavenkyně (24. července je jí 53 let) své obchodní impérium uvedením JLo Body od JLo Beauty. Produkty představuje kampaní s její nahou fotografií a záběrem zaměřeným na jednu z jejích nejoslavovanějších partií těla-její pozadí .

Se svojí značkou si plní svůj sen

„Už máme několik úžasných produktů zaměřených na zpevnění a vyhlazení obličeje, takže produkt pro tělo, který řeší stejné problémy, byl pro nás přirozeným dalším krokem,“ říká Lopez magazínu People.

Celulitida trápí i Lopez

Lopez říká, že tento produkt je něco, o čem přemýšlela „celý život“, když vyrostla a sledovala matčin boj s celulitidou a cítila se frustrovaná nedostatkem řešení. "Pamatuji si, jak si přála, aby existovala nějaká kouzelná formule, která to prostě nechá zmizet," říká. "A pravdou je, že víme, že to neexistuje." 

Úchvatná JLo

Prostor pro představivost nepotřebujete. Britney Spears se nafotila nahá v hotelovém pokoji

Britney Spears se předvádí, když pózuje nahá v hotelovém pokoji v Londýně a používá emoji srdce, aby zakryla své intimní partie. Je Britney ještě vůbec zpěvačka nebo obnažená influencerka na Instagramu?
svetzeny.cz

Speciální složení, za kterým si JLo stojí

"Ve spolupráci s vědci jsme zjistili, že opravdu zlepšuje vzhled pokožky," říká Lopez o složení, které obsahuje růžový pepř na vyblednutí strií, extrakt ze semen guarany na vyhlazení, kofein na zpevnění a peptidy na posílení. Produkci kolagenu a silných hydratačních látek, jako je skvalen, bambucké máslo a kyselina hyaluronová. "Nevyrábíme jen náhodný krém a neplácneme na to moje jméno," říká. "Funguje to."

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Slova Bena Afflecka vám dojmou!

Někdo, kdo si myslí, že vypadá dobře tady a teď, je Affleck. "Říká: 'Mám tě rád, když na sobě nic nemáš. Žádné vlasy, žádný make-up, jen jsi ve své kůži," prozradila Lopez. "Opravdu si toho vážím. A díky tomu se cítím opravdu sebevědomě a krásně."

Poselství Lopez

"Spousta lidí investuje do péče o pleť obličeje, ale neinvestuje do péče o sebe a do péče o tělo," říká. "Nemyslím nutně utrácet peníze, ale místo toho věnovat čas čištění, hydrataci, používání sér a masek. Chci normalizovat péči o sebe. Není to sobecká věc. Je to výživná věc. Pokud se nemůžete starat o sebe, určitě se nemůžete postarat o nikoho jiného."

Zdroj: People