Přejít k hlavnímu obsahu

Stará láska nerezaví: Jennifer Lopez a Ben Affleck si řekli své ano během tajného obřadu

Info ikona
Lopez a Affleck

Je to oficiální! Jennifer Lopez (53) a Ben Affleck (50) jsou manželé. Zpěvačka sdílela fotky v posteli, kde má prsten a pobídla své fanoušky, aby se podívali na její web, kam vkládá exkluzivní obsah ze svého života. Lopezová je po 20 letech od prvního zasnoubení vdanou paní Affleckovou.

Jennifer Lopez právě zveřejnila obrovské množství fotek a videí ze své tajné svatby s Benem Affleckem – ukazuje se ve svých šatech a Ben v jeho smokingu… oba vypadají úžasně.

Popová hvězda sdílela spoustu obsahu na své webové stránky OnTheJLo, kde ona a její tým prozradili všechny podrobnosti o jejich svatbě. Jennifer píše: "Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukázalo se, že láska je trpělivá. Dvacet let trpělivá."

Svatba proběhla ve Vegas

Pokračuje takto... "Přesně to, co jsme chtěli. Včera v noci jsme letěli do Vegas, stáli ve frontě na licenci se čtyřmi dalšími páry, všichni podnikli stejnou cestu do hlavního města svateb na světě.... všichni jsme chtěli totéž – aby nás svět poznal jako partnery a vyznal naši lásku světu prostřednictvím prastarého a téměř univerzálního symbolu manželstv," napsala dojemně Jennifer. 

Lopez tomu říká jejich vysněná svatba, kterou chtěli už dávno - a končí tím, že řekla... "Měli pravdu, když řekli: "Vše, co potřebuješ, je láska." Jsme tak vděční, že ji máme v hojnosti, nová úžasná rodina pěti úžasných dětí a život, na který jsme se nikdy neměli více důvodů těšit.“

Takto oznámila, že je vdaná paní

Oznámení učinila prostřednictvím Instagramu. Jak jinak! Sdílela fotku z postele, kde je vidět, že má na prsteníčku snubní prstýnek a pobídla fanoušky, aby se šli podívat na její web, kde hvězda sdílí exkluzivní obsah. 

Je jim přes 50, ale mají postavu třicítky. Co je tajemství Jennifer Aniston nebo Lopez?

svetzeny.cz

K fotografii už přibylo přes 20 tisíc komentářů a má přes 1 milion "srdíček", což z ní dělá jednu z nejúspěšnější fotek na jejím účtu. 

Stará  láska nerezaví

Ben a Jen se poprvé zasnoubili koncem roku 2002, ale v roce 2004 zásnuby odvolali, než se vzali. Oba pokračovali v oddělených vztazích, včetně manželství a dětí, ale stará láska nerezaví, a tak se dali znovu dohromady téměř před rokem... a od té doby jsou zdánlivě nerozluční. 

Zdroj: onthejlo.com