Přejít k hlavnímu obsahu

Je jim přes 50, ale mají postavu třicítky. Co je tajemství Jennifer Aniston nebo Lopez?

Info ikona
Jennifer Lopez

Cítit se ve svém těle dobře je velmi důležité k celkové spokojenosti a potřeba být se sebou, svým tělem i nastavením mysli se objevuje snad u každého z nás. Když prolistujete časopis, také si kladete otázku, jak je možné, že herečky a zpěvačky stále vypadají tak úchvatně a skoro zastavily čas?

Není to jen množstvím trenérů, výživových poradců nebo kosmetiček, jde především o dřinu, odříkání a dodržování správné životosprávy. Jaké triky dodržují krásky Jennifer Aniston a Jennifer Lopez?

Snídaně začíná tolik diskutovanou vodou s citronem

Ráno si Jennifer dává vodu s citronem. Věří, že jí pomůže nastartovat organismus, doplnit tekutiny a navíc je osvěžující. Jídelníček si velmi hlídá a ráda se stravuje metodou přerušovaného půstu. V době, kdy jí dbá na to, aby jídlo bylo vyvážené. V jejím jídelníčku nechybí ke snídani smoothie, avokádo, vejce, ovesná kaše s našlehaným bílkem. 

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

svetzeny.cz

Oběd se skládá jen ze dvou zdrojů

K obědu si ráda dává zeleninu s bílkovinou, což může být ryba nebo libové maso. Ráda si dává kuřecí maso v zeleninovém listu a imituje tak kuřecí hamburger. Nezapomíná ani na svačinky, ke kterým si dává jablko s arašídovým máslem nebo hrst ořechů.

Cheat day ano, ale velmi omezeně

Jídlo je jen polovinou úspěchu, tím druhým je sport. Jennifer cvičí téměř denně a to minimálně hodinu. Střídá nejrůznější cvičení od kardia, přes jógu, spinning, cvičí s osobním trenérem, se kterým využívá švihadla nebo boxují. Jako vytížená herečka ráda relaxuje, ale i tehdy se snaží myslet na pohyb, ráda chodí na procházky, jezdí na kole. Pečuje také o svou pleť, kdy nedá dopustit na péči kosmetiček, kvalitních krémů, nechodí spát neodlíčená a ráda si dopřeje infrasaunu. I Jennifer umí hřešit - miluje pizzu a těstoviny. Drží se hesla, že je potřeba občas zhřešit a má takzvaný "cheat day", kdy si může dát to, na co má chuť. Ani během nich to nijak nepřehání.

 

Jak by to slušelo Jennifer Aniston s dítětem?

svetzeny.cz

Snídaně patří ovoci, oběd zelěnině

Jennifer Lopez vsází na dostatečný příjem tekutin, zdravý jídelníček, pohyb a spánek. Den začíná dobrou snídaní, nejčastěji v podobě smoothie, které dodá energii, vitamíny a připraví herečku a zpěvačku na celý den. Je milovnicí pohybu a především tance, nezapře své latinskoamerické kořeny. Ve svých vystoupeních sama hodně tančí, proto denně trénuje, ať už choreografie nebo tančí doma.

Péče o obličej je pro Lopez zásadní

K obědu si dává zeleninové saláty, které ji dodají energii, k večeři to pak může být kuřecí maso, libové hovězí nebo losos či jiná ryba. Opět nezapomíná na spoustu zeleniny. Nevychází z domu bez vody a svačinek v podobě ovoce a zeleniny. Pečuje také o svou pleť, po každém cvičení si omyje obličej vodou. Neobejde se bez hydratačního krému, krému na opalování a lehkého make-upu, pokud někam vyráží. Večer pak sáhne po hydratačním krému a očním krému.

Jennifer Aniston rozněžnila fanoušky: Herečka se loučila se slzami v očích a objímala podlahu

svetzeny.cz

Její postava není zadarmo, už roky nepije nic s kofeinem a když si dá kávu, tak jedině bez kofeinu. Spí minimálně sedm až osm hodin denně, protože dobře ví, že dostatečný spánek má vliv na tělo, psychiku i krásu. Drastickým dietám říká rezolutní ne, občas zhřeší a sama uvádí, že není důvod se trestat, pokud si dáte chipsy nebo smažené kuře. Občas si tohle dovolí i sama Jennifer.

Zdroj: Daily Mail, Eat this