J.Lo slaví 50 a vypadá lépe než kdy dřív

Jít za svým snem

Jennifer toužila po kariéře hollywoodské hvězdy už od dětství, které prožila v newyorském Bronxu. Kariéru zahájila v osmnácti letech jako tanečnice. Do dneška si zahrála ve více než třiceti filmech, vidět jste ji mohli například ve snímcích Selena (1997), Svatby podle Mary (2001), Policajtka (2001), Krásná pokojská (2002), Smím prosit? (2004), Vlak plný peněz (2005), Příšerná tchýně (2005) nebo Znovu ve hře (2018).

Krásná a úspěšná

Kromě toho prodala přes 80 milionů desek a její skladba We Are One (Ole Ola) se stala oficiální písní mistrovství světa ve fotbale v Brazílii v roce 2014. Do Česka naposledy zavítala v roce 2012, kde předvedla show ve vyprodané pražské O2 areně. Zpěvačka a herečka známá také pod přezdívkou J.Lo je považována za majitelku jednoho z nejkrásnějších pozadí, které si nechala pojistit na půl miliardy korun. 

Bez lásky se nedá žít

Co se týká osobního života, neměla vždy úplně štěstí. Byla třikrát vdaná, v roce 2008 se jí narodila dvojčata - chlapec Maxmilian a holčička Emme. Ovšem o tři roky později se rozvedla s jejich otcem, zpěvákem Marcem Anthonym. Nějaký čas byla zasnoubená i s hercem Benem Affleckem. Letos v březnu ji požádal o ruku její přítel, bývalý baseballista Alex Rodriguez. Velmi aktivní je také na sociálních sítích, jen na Instagramu ji sleduje více jak 96 milionů fanoušků.

A na závěr tu máme 5 lekcí, které se od Jennifer můžeme naučit:

1. Narozeniny můžete slavit opravdu velkolepě. Jako třeba celonárodním koncertním turné…

2. Je to jasné: 50 je nových 30! (Vážně. Ona na svůj věk rozhodně nevypadá a co všechno v tomhle věku zvládá? Klobouk dolů!)

3. Nikdy se nevzdávejte lásky a nepřestávejte doufat v romantiku. 

4. Jejím tajemstvím krásy je spánek. (Kdysi řekla, že se snaží spát 9 až 10 hodin. To taky zvládneme, ne?)

5. Vykašlete se na ty, kdo o vás pochybují a tvrdí, že nemáte talent. O Jennifer říkali, že neumí zpívat, tančit a hrát. Jaká byla její reakce? Pokračovala dál a šla si za svým. Díky tomu se stala tím, kým je!

@svetzeny