Promotion
Promotion
Promotion

Jennifer Aniston rozněžnila fanoušky: Herečka se loučila se slzami v očích a objímala podlahu

Promotion
Promotion

Nemusíte mít obavy, Jennifer Aniston se nic vážného nestalo. Ovšem loučení s velmi úspěšným seriálem The Morning Show, která si získal 249. místo mezi seriály vůbec a fanoušci na CSFD ho ohodnotili, co se kvality týče, na 89 %, Jennifer zmohlo. Jak jinak si vysvětlit dojemné fotky, kde se s týmem loučí, má slzavé oči a leží na zemi ve studiu. Co ona sama k tomuto smutného konci natáčení řekla?

"Zatím sbohem mé rodině @themorningshow. Dokázali jsme to. Doplazil jsem se do cíle... a nemohla jsem být pyšnější na každého z těchto mimořádných herců, štáb, o kterém si můžete nechat jen zdát, a režiséry, kteří mě drželi za ruku na docela divoké cestě plné emocí 😵‍💫😩… přinejmenším. Děkuji vám, že jste byli součástí téhle jízdy. Balíme to, zlato! 👋🏼❤️"

 

Mariah Carey i Chiara Ferragni

Nejen fanoušci seriálu psali Jennifer, že jí a týmu děkují, ale ozvali se i takové hvězdy jako je zpěvačka Mariah Carey nebo módní ikona a influencerka Chiara Ferragni. Mariah zpěvačka pomocí smajlíků zatleskala a poslala několik srdcí, Chiara napsala: "Moje oblíbená show ❤️ Prosím, ať vznikne 3. série 🙏🏻🙏🏻🙏🏻" .

Na co Jennifer sáhne, z toho je podařený projekt. Nemluvě o její aktuální zálibě – vlastní značka šamponů!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion