Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston oslavila narozeniny v nejošklivějším modelu, který jste kdy viděli! Oblékla na sebe zlaté kalhoty s třásněmi

Placeholder image

Kdo potřebuje dort, když máš tyhle kalhoty?! Podívejte se, co slavná kráska oblékla. I přesto ji fanoušci milují a uctívají ji jako modlu!

Zapomeňte na hledání dokonalých koktejlových šatů, protože Jennifer Aniston právě našla skvělou dívčí alternativu: společenské kalhoty.

V sobotu, den poté, co jí bylo 53 let, sdílela Jen na Instagramu své video, jak má na sobě kalhoty se zlatými třásněmi, aby všem poděkovala za přání k narozeninám. Kalhoty se střapcem byly bezpochyby chaotické, ale vzhledem ke slavnostní příležitosti se zdály vhodné. Přátelé Aniston se však ohledně vzhledu rozcházeli v názorech, protože ač někteří milují Jennifer, vzhled kalhot jí nemohli odputit.

"Dobře, tohle je poprvé, co zpochybňuji tvůj úsudek," napsala komička Whitney Cummings. Mezitím byla fanynkou herečka Juliette Lewis, která napsala: "Oh YEEEESSSSSS ???? To jsou přesně ty pravé narozeninové kalhoty!! VŠECHNO NEJ NEJ NEJ."

Aniston spojila kalhoty se skromným černým topem s manžetami z umělé kožešiny a své charakteristické postupně střižené vlasy hodila do plážových vln. V klipu zatřásla nohou, aby zvýraznila kinetickou povahu svých střapců, když stála venku před idylickou kulisou – svým domem, který si můžete i vy prohlédnout. "Moc vám všem děkuji! Jsem naplněná takovou vděčností za všechnu lásku, která mě na mé narozeniny zalila," napsala k příspěvku. "Jsem požehnaná dívka. Miluji Vás ❤️??!"