Přejít k hlavnímu obsahu

Luxusní bydlení Jennifer Aniston vám vyrazí dech: Vana z mramoru nebo luxusní ložnice plná dřevěných prvků

Info ikona
Aniston

Domov Jennifer Aniston je tam, kde je její srdce! Od té doby, co se v říjnu 2019 připojila k Instagramu, dala herečka fanouškům možnost nahlédnutí do svého nádherného domu v Bel Air za 21 milionů dolarů!

Sebevědomá herečka nemá ráda nic tolik jako toulat se ve svém domě o rozloze 8 500 čtverečních stop, který si koupila v roce 2011 a láskyplně vyzdobila podle svého vkusu.

Balanc je slovo, které popisuje její domov

V sérii fotografií Jen předvedla minimalistickou, ale rustikální estetiku své úžasné nemovitosti a můžeme říct, že rozhodně našla ve svém domově dokonalou rovnováhu mezi klasickým a moderním designem. „Kdybych nebyla herečka, chtěla bych být návrhářkou,“ řekla Architectural Digest v roce 2018. „Miluji ten proces. Na vybírání látek a povrchových úprav je něco, co živí mou duši.“

Hollywood pracovně, ale daleko od domova

Jennifer Aniston, proslulá svou touhou po soukromí, si dala záležet na tom, aby její osobní život nebyl po celou dobu kariéry v centru pozornosti, takže dává smysl, že její rezidence byla vždy malé útočiště daleko od Hollywoodu. 

Při budování domova měla pomocníka

Jennifer si na pomoc přizvala interiérového designéra Stephena Shadleyho, aby jej přeměnil na „teplý“ a „zenový“ prostor. "Jen přitahuje dřevo, kámen a bronz, materiály, které mají skutečnou podstatu a hloubku. Bez ohledu na to, jak krásné nebo okouzlující je něco, musí to být teplé a příjemné," řekl Stephen pro  Architectural Digest.

Zajímavosti o domě

Sídlo Jennifer Aniston Bel Air z poloviny století obsahuje čtyři ložnice, šest a půl koupelen, bazén, vinný sklípek a dokonce i dům pro hosty. Tento letecký snímek také ukazuje dva akry půdy, na kterých leží. Podle deníku The Daily Mail má také výhled na město i oceán, přestože je daleko od vody.

 

 

Info ikona
Aniston

Zahrada jako oáza klidu

Zatímco středobodem zahrady Jennifer Aniston je nepochybně její bazén, přizvala řadu návrhářů, kteří jí pomohli udělat z něj více zenového prostoru. To je důvod, proč má japonské skalky, sochy buddistů a všechny druhy uklidňujících instalací.

Info ikona
Aniston

Další části domu si můžete  prohlédnout zde

(klikejte na šipku)

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.