Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston slaví 53. narozeniny: Žhavé fotografie, které nafotila během let, vám zvýší tlak. Tato kráska jednoduše nestárne

Info ikona
Aniston

Všechno nejlepší, milá Jennifer. Je to k neuvěření, ale jedna z nejoblíbenějších hereček slaví 53. narozeniny. Podívejte se na nejvíc žhavé fotografie, kterými Aniston pobláznila celý svět.

Herečka Jennifer Aniston slaví narozeniny. Celý svět je na nohou a přeji jí mnoho zajímavých rolí, ale i lásky. Aniston už není pouze herečkou, ale i producentkou a majitelkou vlastní značky kosmetiky na vlasy. Za 53 let svého života dosáhla neuvěřitelných úspěchů a my jsme vybrali ty nejvíc sexy fotky, které vám rozproudí krev v žilách. 

Aniston v korzetu či košilce

Jennifer Aniston jako mladinká často pózovala pro různé magazíny ve vyzývavých kouscích či pózách. Nutno podotknout, že se hvězda nikdy nesvlékla úplně, a že naše vnímání nahoty je značnou měrou změněno díky polonahým kráskám v reklamách či na Instagramu. To, co v devadesátkách bylo "skandální" nebo "vzrušující", se nám dnes zdá jako naprosto normální

Největší odvaz

Ne jednou měla za úkol hát Jennifer Aniston koketní role, kde se musela svlékat nebo předstírat striptýz. Ovšem, co si budeme, černé krátké mikádo je snad jediný účes, který téhle krásce nesluší. 

 

Fashion fotky, které okouzlily svět

Co si naopak Jennifer opravdu užívá, je pózování pro nejprestižnější magazíny jako je Vogue, People, Interview a další. Podívejte se sami, jak se z nenápadné herečky stává před objektivem přímo dračice!

 

Sexy zůstává stále

Její sex-appeal jí nemůže odepřít ani v pozdějších letech, ovšem na Jennifer Aniston je zřejmě nejvíc sexy to, že se vlastně nemusí příliš snaží. Žádné okázalé outfity, žádné nahé fotky, kterými by provokovala. Instagram má čistě pracovní a její fotografie do nejprestižnějších magazínů na světě jsou decentní a stejně sexy. Méně je někdy více. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.